Turundus. Toimus konverents pärimuskultuuri turismitoote disainimisest

detsember 10, 2010 1 Comment »

Turismiasjalised Eestist ja välismaal kogunesid 9.-10.12.2010 Tallinnasse konverentsile „Turism, haridus ja pärimuskultuur: ühendussilla loomine“. Konverents otsis koostöös välisekspertidega võimalusi, kuidas sihtkohale unikaalse ehk kultuuriressursile tuginevat toodet kavandada, arendada ja turundada.

Välisettekanded tulid Suurbritanniast, Rootsist, Lätist ja Soomest. Konverentsil esinesid ka turismiõppijad üle Eesti, kes pakkusid oma ettekannetes välja uudseid ja atraktiivseid sõnumeid kasutades Eesti pärimuskultuuri ainest.

Turismihariduse ja –ettevõtjate vahelise koostöö ja kohtumiste edendamine on konverentsi põhikorraldaja, Eesti Turismihariduse Liidu, üheks eesmärgiks.

Konverentsi läbiviimist toetasid Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Euroopa Liidu Sotsiaalfond ja programm „Kutsehariduse sisuline arendamine 2008-2013.“

Konverentsi ettekandeid videosalvestusena näeb järgmisest nädalast alates aadressil: http://www.turismihariduskonverents.eu

Korraldusmeeskonna nimel,

Sirje Rekkor

Eesti Turismihariduse Liidu esinaine

Foto: turismihariduskonverents.eu, Fotol: Mare Mätas (Sa Kihnu Kultuuriruum), Eda Veeroja (Võrumaa Kutsehariduskeskus), Margus Timmo (Setomaa Valdade Liit), Ene Ojaveski (Eesti Sommeljeede Erakool), Piret Leskova (MTÜ Mulgimaa Arenduskoda).

Kommentaar

  1. ratas 25/12/2010 at 08:25 -

    teine sama kõva sõna on pärimustehnoloogiad