Koolitusportaal KOOLITUSED.ee

november 10, 2008 Koolitusportaal KOOLITUSED.ee kommenteerimine on välja lülitatud

Janika Saat, Scannsmart OÜ, Vanemprojektijuht

Foto: koolitused.ee

Koolitused.ee on veebikeskkond, mis hõlmab kõike olulist haridus- ja koolitusmaailmaga seonduvast. Portaali eesmärgiks on olla abiks kõigile neile, kes soovivad end ühes või teises vallas täiendada, teadmisi juurde õppida, samuti on meie ülesandeks jagada pädevat infot neile, kel seisab ees mõne koolituse, koosoleku või seminari korraldamine.

Koolitused.ee peamiseks suunaks on anda ülevaade Eestis tegutsevatest üldhariduskoolidest, kõrgkoolidest, koolitusfirmadest ja kursuste korraldajatest ning lisaks põhiinfole kajastada kõigi ettevõtete võimalusi detailselt ja põhjalikult. Sisenedes Koolitused.ee keskkonda, leiate lehe vasakus ääres jooksmas teemad, millest saab valida otsitava kas täiskasvanu, koolinoor või firma ja seejärel juba liikuda edasi, olenevalt, kas huvi pakub keeleõpe, õpingud välismaal, sisekoolitused firmadele vms. Leitavad on ka erinevad võimalused seminaride ja koolituste korraldamiseks: ruumide rendi pakkujad, samuti toitlustus- ja majutus-teenuse pakkujad, esitlustehnika, tõlketeenused jpm. olulist. Ka ei puudu meie lehelt võimalused aktiivseks tegevuseks, mis on tänasel päeval saanud üheks seminari või koolituspäeva lahutamatuks osaks.
Ühesõnaga, Koolitused.ee lehelt peaks endale vajalikku ja huvitavat leidma igaüks…

Kõige enam väärib Koolitused.ee puhul kindlasti mainimist meie palju tuntust kogunud ja kiidusõnu pälvinud aktiivne koolituskalender, kus on kuupäevaliselt välja toodud registreerimised kursustele ja avalikud koolitused. Toimib ka otsingumootor. Eestis ainuke ja pea 5000 koolitust hõlmav kalender sisaldab koolitusi it-vallast kuni autokoolikursusteni välja. Näha on konkreetse koolituse alguskuupäev, sisu, korraldaja, kestvus ja samuti hind. Seega, kõik, kelle jaoks aeg on raha – neil soovitan kiiremaks ja tulusamaks otsinguks Koolitused.ee koolituskalendrit!

Foto: koolitused.ee

Ja ka see pole kaugeltki veel kõik!
Kuna on teada, et nii eraisikud, koolituste vastu huvi tundvad firmad kui ka koolituste korraldajad peavad kvaliteedi kõrval väga oluliseks hinda, siis seetõttu tasub pidevalt kiigata Koolitused.ee avalehele. Nimelt, teevad just siin väga mitmed ettevõtted tihedalt kampaaniaid või annavad teada eripakkumistest, millest vaid kiiremad osa saavad. Samuti leiavad siit huvitavat lugemist kõik need külastajad, kes soovivad ennast haridusmaailmas toimuvaga kursis hoida.

Igaaastaselt leiab Koolitused.ee lehel aset veel sisseastumiskampaania (alates märtsist), mille raames toovad paljud koolid välja nende pakutavad erialad ja sisseastumistingimused. Seetõttu on igal põhikooli või keskkooli lõpetaval noorel ja miks ka mitte täiskasvanul, kel plaanis sügishooajast taas koolitee ette võtta, väga lihtne leida endale sisseastumiskampaania raames sobiv eriala ja kool.

Koolitused.ee pea viie-aastase tegutsemise jooksul oleme kokku puutunud väga paljude huvilistega, kellel aidanud kokku panna kas soovitud koolituspäeva või leidnud grupile sobivaima koolitaja. Oleme seda teinud varasematel aastatel ja teeme kindlasti ka edaspidi, mistõttu on alati kõik päringud oodatud. Püüame ka tulevikus olla kasulikud kõigile, kes õppimist ja õpetamist vajalikuks peavad ning seda au sees hoiavad!

Koolitused.ee – hariduse koorekiht!

Janika Saat
Scannsmart OÜ
Vanemprojektijuht
janika@firmapidu.ee
www.koolitused.ee
www.firmapidu.ee
Tel.: 680 7751
Fax: 680 7756
Gsm: 56 696 162

Kommentaarium on suletud.