Võimalus vabaneda TASUTA vananenud ja katkisest kontori- ja kodutehnikast!

november 30, 2012 Võimalus vabaneda TASUTA vananenud ja katkisest kontori- ja kodutehnikast! kommenteerimine on välja lülitatud

MTÜ Glaudius Plus pakub võimalust TASUTA vabaneda seisma jäänud, vananenud ja katkisest kontori- ja kodutehnikast. Samuti nende varuosadest ja tarvikutest. Seadmed mida tasub ja saab taastada, selle me taastame ning suuname taaskasutusse.

Võtame vastu kõik asjad peale külmikute. Võtame vastu ka ürg-vanu seadmeid, või nende osi. Asjad millest me asja ei saa lähevad utiili ja selle eest saadud tasust saame soetada ikka juppe või tarvikuid mida vajame. Kuna teeme koostööd erinevate Eesti sotsiaalmajadega siis võtame vastu ka mööbliesemeid (k.a pehmet mööblit). TASUTA on nii transport kui asjade vedu masinasse.

Kasutades meie tagasihoidliku teenust võidate nii transpordi, kaubalaadimise kui utiliseerimisega kaasnevatest kulutustest. Ka ei pea jälgima kas utiliseerijal on vastav litsents või mitte. Samuti säästate loodust ja annate omalt poolt panuse meie liikumispuuetega inimeste tööhõivesse. Rõõmu saavad tunda ka need inimesed kes see läbi endale saavad kas tasuta või väikese tasu eest asju mis neile muidu kättesaamatud on. Kootöös meie Ühinguga on Teil võimalus:

-vältida ohtlike jäätmete utiliseerimist,
-võõrandades oma asjad meile toetada Pelgulinna Sünnitusmaja ja aidata kaasa liikumispuudega inimeste töö- ja koolitusvõimaluste loomisele.

Eesmärk:
-hoida ära vananenud kontoritehnika sattumine keskkonda,
-anda vananenud, katkisele tehnikale võimalusel uus elu,
-toetada abivajajaid.

Valides meid koostööpartneriks:
-vabanete TASUTA ja kerge vaevaga seisma jäänud kontoritehnikast ja seadmetest
-saate teadmise, et olete teinud heateo;

Võtame vastu ka väikeses koguses kaupa. TEENUS ON TASUTA NII FIRMADELE KUI KA ERAISIKUTELE, TEGUTSEME ÜLE EESTI.

Lisainfot ja äraveo saab kokku leppida meili teel: kersti@glaudius.ee või telefonil 56893199

Lisainfo: www.glaudius.ee

Foto: flickr.com

 

 

Kommentaarium on suletud.