Tartus A.Le.Coq Spordihoones toimub 18. veebruaril 2012. aasta alguse suurim elektroonilise muusika sündmus Paralyzed Planet!

jaanuar 17, 2012 Tartus A.Le.Coq Spordihoones toimub 18. veebruaril 2012. aasta alguse suurim elektroonilise muusika sündmus Paralyzed Planet! kommenteerimine on välja lülitatud
Tartus A.Le.Coq Spordihoones toimub 18. veebruaril 2012. aasta alguse suurim elektroonilise muusika sündmus Paralyzed Planet!

Veidi enam, kui kuu aja pärast vallutavad A.Le.Coq Spordihoone kodu- ja välismaised DJ-d. Külastajatele pakutakse fantastilist muusika, valguse-, sisekujunduse- ning showelamust,  mis suudab üllatada ka kõige skeptilisemat elektroonilise muusika fänni.

Õhtu täheks on paljude lemmik Hard Style muusika kuningas Max B. Grant Šveitsist. Staar-DJ  on  rahvast hullutades läbi rännanud terve maakera ja teda on kokku karjääri jooksul esinema tellitud enam kui 3000 korral. Juba 3 aastat järjest on ta võitnud Swiss Music Dance Awardil parima DJ preemia.  Mees ise on lubanud anda enneolematu DJ seti ning tema etteaste ajal on oodata ka meelipööritavaid üllatusi! Teiste seas astuvad DJ puldi taha Whirl ja Mayer, Kolzar, DJ AAV, Sunny Dee, NoTrack, FireAttack ja paljud teised elektroonilise muusika raskekahurväe esindajad.

Õhtu erikülaliseks on Peeter Jõgioja, kes annab unustamatu show kasutades trumme, elevat tuld ja show suurima elemendina iseennast. Jõgioja astub üles ka peaesineja Max B. Granti etteaste ajal ja koos lubatakse luua ainulaadne mälestus tulest, muusikast, rütmidest ja valgusest. Ürituse lõpuks on lubanud Jõgioja ka iseennast kõigi ees põlema süüdata!

Suusündmuse teeb eriliseks ka korraldajate luba kõigil külastajatel soovikorral kasutada kaameraid ja fotoaparaate. „Me ei näe meeskonnaga midagi negatiivset, kui külastajad soovivad show programmi  ja artistide etteasteid filmida või pildistada, et jätta endale alatiseks ainulaadne mälestus meiepoolt pakutavast vägagi ainulaadsest sündmusest. Juba ainuüksi Max B. Grant’i DJ-set või Peeter Jõgioja show on seda kindlasti väärt!“ rääkis Paralyze Palneti peakorraldaja Taavi Pruuli. Laval pakuvad meelierutavat tantsushow terve õhtu jooksul XDDancers tantsutrupp.

Sündmusele pääsevad kõik alates 16. eluaastast ja 18+ külastajatele on loodud spordihoones eraldi ala, kus dokumendi alusel on võimalik alkoholi osta.

Uksed avatakse kell 20.00 ning pidu kestab varajaste hommikutundideni. Lisainfot piletite ja sündmuse kohta leiab: facebook.com/CMStylez ja kodulehelt cmstylez.ee

Lisainfo:

Taavi Pruuli
e-mail: taavi.pruuli@gmail.com
Telefon: +372 567 483 72

Foto: flickr.com

Kommentaarium on suletud.