Sinimustvalge jäätis kaob poelettidelt rekordkiirusel

veebruar 23, 2018 Sinimustvalge jäätis kaob poelettidelt rekordkiirusel kommenteerimine on välja lülitatud
Sinimustvalge jäätis kaob poelettidelt rekordkiirusel

Seoses Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva lähenemisega on spetsiaalselt piduliku sündmuse tähistamiseks loodud jäätise müük juubelinädalal kõvasti hoogustunud.

Premia juhatuse esimehe Aivar Ausi sõnul on sel nädalal oodata rekordilisi tulemusi. „Veebruaris plaanime müüa koguni 20 tonni EV100 jäätist. Sinimustvalge jäätis on saadaval pea kõikides poodides üle Eesti ning meie jäätisetehas on teinud kõvasti tööd, et sinimustvalget jäätist kõigile jaguks. Loodame, et kaupmehed on olnud ettenägelikud ning kaupa piisavalt tellinud,“ kommenteeris Aus.

Ausi sõnul on mullu oktoobris turule toodud Eesti 100. sünnipäevaks loodud sinimustvalge jäätis perejäätiste kategoorias kahtlemata number üks.

„Tänaseks oleme jäätist müünud 31,6 tonni ehk 65 800 pakki. Kõik need kuud on Eesti 100 jäätis olnud meie müügitopi tipus. Sinimustvalget jäätist plaanime esimese hooga müüa vähemalt kuni 2018. aasta lõpuni, aga hea tulemused viitavad sellele, et saame lipuvärvides jäätisega veel kaugemaski tulevikus maiustada,“ andis Aus lootust.

Tallinna Lennujaama reisijad said maitsva isamaalise üllatuse osaliseks

Eesti suurim jäätisetootja Premia Tallinna Külmhoone koostöös Tallinna Lennujaamaga rõõmustasid saabuva Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul lennujaama külastajaid juubeliaasta auks loodud sinimustvalge jäätisega.

Premia juhatuse esimehe Aivar Ausi sõnul sooviti Eesti Vabariigi juubeliaasta puhul kostitada kõiki lennujaama kui Eestimaa väravaid läbivaid inimesi millegi kodumaisega.

„Pikalt oodatud sünnipäev on kohe käes ning eelpidustused on sel nädalal juba hoo sisse saanud. Tahtsime ka meie oma väikese aktsiooniga inimesi rahvuspeo lainele viia ning tervitada neid just spetsiaalselt pidupäevaks loodud rahvuslipuvärvides jäätisega,“ sõnas Aus.

Suu said magusaks nii koju naasnud inimesed kui ka parasjagu lendudele minejad, et kodumaalt mõneks ajaks lahkudes oleks isamaaline tunne ikka hinges.

Foto: Premia

Kommentaarium on suletud.