Milline parfüüm valida tähtkuju põhjal?

detsember 18, 2017 Milline parfüüm valida tähtkuju põhjal? kommenteerimine on välja lülitatud

See, millal on sinu sünnipäev, määrab teadagi päris palju. Kas sa tead, millised parfüümid sobiks täiuslikult sinu tähtkujus sündinud inimestele?

Inimese lõhnaeelistused võivad põhineda parasjagu valitseval meeleolul või hetkeemotsioonil. Muidugi on oluline ka lihtsalt isikliku lemmik-parfüümi olemasolu. Kas teadsid, et lõhnaõli võib sinu tuju ja enesekindlust mõjutada rohkem kui sa arvata oskad?

Lõhna ostes või kingituseks soetades on võimalik arvestada ka oma (või kingisaaja) sünniaega nt sodiaagimärki. Nõnda saab lõhn tema omanikus esile tuua tugevad ja head küljed.

Foto: Pixabay.com

Tähtkuju JÄÄR (21. märts — 20. aprill)

Pole saladus, et jääral on tugev ja elust pakatav loomus. Selles tähtkujus sündinud inimesed on samas aga sisimas õrnad, kuid neile meeldib seda kiivalt varjata. Parfüümiks sobiks toode, mis ei ole kohe väga intensiivne, kuid oleks siiski kõige keskmes ja tooks jäära tundliku, kuid tugeva loomuse esile.
Soovitused jäära tähtkujus sündinud naisele: Hugo Boss „Woman”, Hugo Boss „The Scent for Her“, Elizabeth Arden „Green Tea“.

Tähtkuju SÕNN (21. aprill — 20. mai)

Sõnn on enamasti rahulik ja harmooniline. Talle ei meeldi muutused ja ta kipub olema kangekaelne. Sõnni jaoks sobiv lõhnaõli peaks olema pisut magus, värske aroomiga, kuid samas miski, mis neid pisut ergutaks ja muudaks aktiivsemaks.
Soovitused sõnni tähtkujus sündinule: Estee Lauder “Beautiful”, Giorgio Armani „Code“

Tähtkuju KAKSIKUD (21. mai — 21. juuni)

Kaksikud on teravmeelsed, püsimatud. Kellelegi teisele ei meeldi niivõrd agaralt ja enesekindlalt tegutseda kui kaksikute tähemärgis sündinutele. Kuigi nende käitumine võib vahel olla ka ettearvamatu ja arusaamatu. Parfüümid võiks olla seevastu kindlalt piiritletud, värske ja tasakaalukas.
Soovitused kaksikutele: Stella McCartney „Pop“, Lancome “Tresor”, Kenzo “Flower”

Tähtkuju VÄHK (22. juuni — 22. juuli)

Milline on vähk? Teadagi emotsionaalne, kergesti solvuv, kuid muljetavaldav isiksus. Vähk on veemärk, mistõttu naudib ta vee lähedust. See pakub talle rohkesti energiat. Värskus, salapärane lillelõhn ja puuviljaaroom on vähi lemmikud. Samuti on mõnus jasmiin! Vähile meeldib värskus ja puhtus.
Parfüümid vähile: Chanel „Chanel Nr 5“, Estee Lauder „Pleasures“, Ralph Lauren „Romance“

Foto: Pixabay.com

Tähtkuju LÕVI (23. juuli — 23. august)

Lõvi tähtkujus sündinu on aktiivne, temperamentne, pisut kangekaelne, kuid üldiselt soe ja sõbralik isiksus. Paljud selles tähtkuju inimesed sobivad hästi juhipositsioonile. Samas on lõvi märksõnadeks – kirg, tunded, luksuslikkus – seega lõhn tuleb valida kooskõlas nende tunnustega. Lisaks – veetlevus, seksuaalsus, energia, väärikus ja tähelepanu keskpunkt!
Head soovitused lõvile: Bottega Veneta „Knot“, Christian Dior “J’Adore”, Gucci “Envy me”, Cacharel “Noa”.

Tähtkuju NEITSI (24. august — 23. september)

Neitsi on meister oma mõtete varjamises – kõik emotsioonid on alati kenasti peidus. Iseloomult on ta enamasti põhimõttekindel ja rahulik. Isegi lõhn peab tema meelest olema ülim! Niisiis on neitsi suhteliselt nõudlik tegelane. Romantilised toonid on hea valik – tugevad lillearoomid ja eksootika võivad sobida. Neitsi on justkui karm ja ligipääsmatu, kuid sisemiselt tegelikult üsna haavatav.
Parfüümisoovitused neitsi tähtkujule: Tom Ford „Orchid Soleil“, Chanel “Coco Mademoiselle“, Carolina Herrera “212”

Tähtkuju KAALUD (24. september — 23. oktoober)

Kaalud on väga leebed isikud, nad otsivad pidevalt täiuslikku tasakaalu ja naudivad kunsti, luulet, näitlejatööd jne. Parfüümide puhul võiks mõelda märksõnadele nagu magus, enesekindlus ja soe sõbralikkus. Kaaludele meeldib olla külalislahke, viisakas, armas ja taktitundeline. Nad on väga armastavad ja elegantsed isiksused.
Lõhnad kaalude tähtkuju esindajale: Thierry Mugler „Angel Muse“, Calvin Klein “Truth”, Ralph Lauren “Romance”

Tähtkuju SKORPION (24. oktoober — 22. november)

Skorpionid on enamasti täpsed ja väga töökad isikud. Nad on täidetud emotsioonidega ja kangekaelsusega. Kirg, ekstravagantsus, võim ja edasipüüdlikkus – skorpionit ei heiduta pea mitte miski. Ta teeb kiireid ja täpseid otsuseid ning ei muuda kunagi oma meelt. Skorpionid on ligitõmbavad ja ilusad, kuid mõistagi ka ohtlikud. Parfüümide puhul võiks otsustada peenete, kuid mõjuvate aroomide kasuks – tsitrus, nartsiss, vanilje.
Lõhnasoovitused skorpionite jaoks: Calvin Klein „CK 2“, Lancome “Miracle”, Yves Saint Laurent „Black Opium“

Foto: Shutterstock.com

Tähtkuju AMBUR (23. november — 21. detsember)

Amburi sodiaagimärk annab tunnistust väga heast intuitsioonist. Selle tähemärgi all sündinud inimesel on soliidne välimus, ta on elegantne ja edasipürgiv. Temas on hea sisemine harmoonia, rahulikkus ja enesekindlus. Kui lõhnaõli on rikastatud lavendli, tsitruseliste ja sambla aroomiga, siis mõjub see amburile justkui „eluvesi“.
Soovitused Amburile: Cartier La „Panthere Legere“, Chanel “Chanel 5”, Versace “Versace Woman”, Salvador Dali “Laguna”.

Tähtkuju KALJUKITS (22. detsember — 20. jaanuar)

Leebe ja kannatlik, teda saadab alati õnnestumine, ta on väga ratsionaalne. Kaljukitsed on organiseeritud ja vastupidavad. Sageli jõuavad nad ärimaailmas tippu, sest saavutavad kõik püstitatud eesmärgid. Kinkida tasub neile näiteks lille-puuvilja varjundiga värske parfüüm massiivses lõhnaõlipudelis.
Parfüümisoovitused kaljukitsele: Chanel “Coco”, Chopard “Wish”, Elizabeth Arden “Splendor, Hugo Boss “Deep Red”

Tähtkuju VEEVALAJA (21. jaanuar — 20. veebruar)

Omapärasus, püsivus ja sitkus — iseloomujooned, mis sobivad veevalajale. Tegemist on heasüdamliku, leebe, südamliku tähemärgiga. Ta on igavesel kõige uue, hea ja põnevama otsingul. Veevalaja naine on veetlev ja ilus, ta oskab elada raamidest väljaspool. Nad on taktitundelised, kohanevad uute olukordadega kiirelt, nad on võimelised sügavaid tundeid tundma. Veevalaja ootab oma elult ime sündimist, mis aga alati juhtuda ei pruugi.

Milline parfüüm sobib veevalajale? Chopard „Casmir“, Givenchy „Ange ou Demon Le Secret Elixir“, Christian Dior „Les Creations de Monsieur Dior Forever And Ever“

Tähtkuju KALAD (21. veebruar — 20. märts)

Müstilisus ja romantilisus on kalade juures kõige kindlamad omadused. Kalasid on lihtne solvata, nad võivad sageli tujust ära minna. Kui aga nad tunnevad end hästi, siis on võimelised suureks rõõmuks ja mõnusaks ajaveetmiseks. Kalad on vastuolulised – rikkaliku kujutlusvõimega, huvitava iseloomuga. Niisugustesse naistesse armuvad mehed kergesti ja jäägitult. Sellele tähtkujule on omane ka heldus ja vastutulelikkus, tugev õiglus- ja kohusetunne. Kalale sobib lõhn, mis ergutaks tema õrnust ja fantaasiat.

Parfüümisoovitused kala tähtkujule: Laura Biagiotti „Venezia“, Nina Ricci “Premier Jour”, Dolce & Gabbana „Dolce Rosa“.
Räägitakse, et teadlased on välja selgitanud parfüümiained, mis on niivõrd mõjuvad, et kui neid kannad, võid “saada kõik, mida iganes ihaldad”. Lõhn peab olema sinu jaoks õige ja tooma välja sinu päris olemuse, mitte seda peitma.

Meie lõhnameelte tundlikkus on sageli müstiline ka meile endile. See, mis on peidetud ja vaid kergelt aimatav, on tihti palju intrigeerivam kui selged aroomid. Eks ole juba vana tõde, mida vähem me näeme, seda rohkem tahame veelgi näha. Sama kehtib ka parfüümide puhul. Pehme lõhn, mis on ebaharilik ja salapärane mõjub nii kandjale kui ka ümbritsevatele inimestele just parimal viisil.

Veebipoes 1a.ee on muljetavaldav valik parfüüme. Nende seas leidub õige parfüüm nii sulle kui ka sinu jaoks kallile inimesele kingituseks!

Kommentaarium on suletud.