Kus müüakse parimaid mängukonsoole?

märts 22, 2018 Kus müüakse parimaid mängukonsoole? kommenteerimine on välja lülitatud
Kus müüakse parimaid mängukonsoole?

Mängukonsoolid kui interaktiivne meelelahutus on mõeldud videomängude mängimiseks nii lastele kui ka täiskasvanutele. Vabal ajal mängude mängimine on üks parimaid viise ajaviiteks üksi või kogu perega.
Lisaks mängimisele võimaldavad konsoolid ka palju enamat. Netflixi vahendusel saab mängukonsooliga nautida enda lemmikfilme ja -sarju ning kuulata muusikat. Lisaks asendab konsool sinu kodust digiboksi ning aitab ühendada kõik multimeedia seadmed. Selleks ei ole vaja teha muud, kui seadistada televiisoripult konsoolile. Sellist suurepärast võimalust pakub näiteks Microsoft Xbox One mängukonsool.

Millised on parimad mängukonsoolid ja tarvikud?

Näiteks kaasaskantava konsooliga on mugav mängida kõikjal – kodus, ühistranspordis, kohvikus … Seda on lihtne kaasa võtta kasvõi sõbra juurde, et koos lõbusalt aega veeta.
Mängukonsooliga mängides on koosveedetud aeg tore ja mis peamine, tasuta Playroom pakub mänge nii suurtele kui ka väikestele mänguhuvilistele. Istu kosmoselaeva kokpitti ja lenda lõputute tähtede vahel – konsoolidega saab mängida videomänge igale maitsele ja eale.

Sony PlayStation 4 versus Xbox One

Milline mängukonsool võiks olla kõige sobilikum just sulle? Toome sinuni kaks väga head konsooli, mis pakuvad midagi täiesti uut ja hämmastavat.
Sony PlayStation 4 (PS4) ja Microsoft Xbox One konsoolid pakuvad suurepärast virtuaalreaalsust ning aktiivsematele trenni tegemise võimalust tantsumängude abil. Lisaks pakub Xbox One alternatiivi edastada mänge ükskõik millisele Windows 10 seadmele, et mängida oleks võimalik ka siis, kui konsool on parajasti hõivatud.

 Xbox One

Foto: 1a.ee

Soovid kogeda midagi täiesti uut?

Mis on see, mis teeb Sony PlayStation 4 ja Microsoft Xbox One mängukonsoolid ja tarvikud nii eriliseks?
Sony PlayStation 4 pakub ainulaadset võimalust siseneda PlayStation VR-i vahendusel virtuaalreaalsusesse. Et kogeda seda täiesti uut ja uskumatut võimalust, on vaja soetada lisatarvik, milleks on virtuaalreaalsuskomplekt.
Virtuaalreaalsusprillide vahendusel saab vaadata filme ja teha midagi täiesti pöörast – siseneda ise filmimaailma. PS 4 pakub sul võimalust osaleda Batmani maailmas („Batman Arkham VR“) ja unustamatut kogemust võidusõiduauto roolis („Gran Turismo Sport“).

Tee trenni kodust lahkumata

Microsoft Xbox One konsooliga saab teha trenni kodust lahkumata. Jah, mängude abil on täiesti võimalik teha toonust tõstvat trenni kodustes tingimustes. Sellisteks mängudeks on näiteks:

  • „Shape UP“;
  • „Just Dance“ jt.

Microsoft Xbox One ja selle täiendatud versioon S

Lisaks kõigele võimaldab Xbox One’i uuendatud versioon luua enda koju tõeline meediakeskus. Selleks on vaja lisaks konsoolile soetada Xbox One ametlik meediapult ja häälkäskluste teenust pakkuv Kinect kaamera. Xbox One S’l on olemas kõik vajalik – Netflix ja võimalus vaadata telekanaleid konsooli kaudu. S-versioon sisaldab Blu-ray mahamängimise tuge, toetades ka 4K Blu-ray filme ja telesaateid.

Tasub teada, et konsooliga saab filme vaadata ka ilma, et sa peaksid end Netflixiga siduma, sest Xbox One konsool võimaldab sisestada filmi plaadi või USB-pulga pealt. Mis peamine, mõlemad mängukonsoolid asendavad tavalist DVD- ja Blu-ray mängijat ning annavad seejuures juurde palju uusi ja huvitavaid lahendusi.

Mängides ei hakka sul kunagi igav…

Mängides mängukonsooliga ei hakka sul kunagi igav ja mis peamine, see kaasahaarav ja põnev ajaveetmise viis sobib kõikidele sinu pereliikmetele.
Nii Sony PlayStation 4 kui ka Microsoft Xbox One pakuvad tänu virtuaalreaalsustoele tasuta Playroom’i, mis koosneb kogu perele mõeldud minimängudest nagu näiteks:

  • „Lego Marvel Super Heroes“;
  • „Skylanders Swap Force“;
  • „Knack“;
  • „LEGO Dimensions“ ja teised lõbusad koguperemängud.

Populaarsemad mängud

Populaarsed mängud, mis sobivad mängimiseks nii PlayStation 4 kui ka Xbox One’ga on näiteks:

  • „Grand Theft Auto 5“;
  • „Call of Duty: WWII“;
  • „Just Dance 2017“;
  • „Fifa 18“.

Kui sa oled autohuviline ja sulle meeldivad adrenaliinirohked olukorrad, võidusõit ja kasvõi langevarjuhüpped, siis mäng „Grand Theft Auto 5“ on mõeldud just sulle. See põnev mäng sobib vanusele 18+.

Mäng „Call of Duty:WWII“ on tõenäoliselt üks parimaid sõjamänge üleüldse. See mäng pakub võimalust osaleda ühes maailma ajaloo kõige dramaatilisemas sõjategevuses – II maailmasõjas, kus kõik on kogunenud võitlema vabaduse eest. Mäng sobib vanusele 18+

PlayStation 4

Foto: 1a.ee

Muusika- ja rütmimäng „Just Dance 2017“ on sobilik igas eas lastele ja täiskasvanutele. See lõbus tantsumäng paneb kogu pere teleka ees lustlikult tantsima. Mäng on kaasahaarav ja innustab liikuma ka kõige nooremaid ja vanemaid pereliikmeid.

Jalgpallimäng „Fifa 18“ sobib mängimiseks igas vanuses spordihuvilistele. Mängus osalevad parimad jalgpallurid, kaasa arvatud Cristiano Ronaldo, kes liiguvad täpselt nii nagu seda päris väljakul. „Fifa 18“ pakub tõeliselt ehedat mängutunnetust parimate jalgpalluritega.

Populaarsed PlayStation 4 ja Xbox One mängukonsoolid ja tarvikud leiad hõlpsalt suurimast veebikaubamajast 1a.ee.

Päisefoto: Pixabay.com

Kommentaarium on suletud.