Feeling24

juuni 10, 2009 Feeling24 kommenteerimine on välja lülitatud

Feeling24 on teejuht vaba aja veetmise värvikirevas maailmas, kogenenud, professionaalne ja seikluslik. Vajalik abimees kõigile, kes hindavad oma vaba aega- kvaliteetaega!
Feeling24.ee on abiks ürituste korraldamisel, kui on tulemas firmaüritus, sünnipäev, juubel, pulmapidu, lapse sünnipäev või mõni muu tähtis sündmus, siis www.feeling24.ee on just see koht, kust leiab nõuandeid. Feeling24.ee lehelt leiab huvitavaid ja kasulikke nõuandvaid artikleid, andmebaasi ürituste korraldamisega seotud ettevõtetega, nõuandeid etiketi küsimustes, riietuses, huvitavaid retsepte, kokteile ja kõike muud vajalikku, mis on seotud üritustega, nende planeerimise ning korraldusega.

Feeling24.ee on alles noor, esimest korda sai see avalikuks 02. aprillil 2009, aga inimesed, kes selle taga on, on omal alal suurte kogemustega. Samad inimesed on nii www.firmapidu.ee, kui ka www.koolitused.ee loojad. Feeling24.ee on täna eesti keeles, veel sel aastal saab see olema ka vene ja inglise keeles.Feeling24.ee ei ole kaugeltki mitte valmis ja tõenäoliselt see ka ei saa kunagi valmis, sest erinevaid nõuandeid ürituste korraldamiseks on lõputult palju. Kindlasti püüame selle poole, et www.feeling24.ee oleks oluliseks abimeheks kõigile kellel tulemas suurem või väiksem üritus, ka neile, kes tegelikult abi ei vaja, aga tahavad külalisi näiteks üllatada põneva hõrgutisega või moodsa kokteiliga.

Mõningaid näiteid, milliseid artikleid võib leida www.feeling24.ee lehelt:

Kaidi Kollom
OÜ Scannsmart tegevjuht
tel 6807755
kaidi@feeling24.ee
www.feeling24.ee

Kommentaarium on suletud.