Eesti Kelnerite ja Ettekandjate Liit teatab

jaanuar 20, 2014 Eesti Kelnerite ja Ettekandjate Liit teatab kommenteerimine on välja lülitatud

Tere head Eesti Kelnerite ja Ettekandjate Liidu liikmed,
Pöördume teie poole kahel päevakorralisel teemal – liikmemaks 2014 ja Tegijate Gala.

* Liikmemaksud – taaskord on aeg koguda liikmemaksusid. Et lihtsustada süsteemi, oleme juhatuse otsusega toonud liikmemaksude kogumise aasta algusesse ja maksu kogume jooksva aasta eest. Liikmemaksu suurus 2014 aastal on 12 eurot (1 euro ühe kalendrikuu eest). Uute liikmete puhul, kes liituvad aasta jooksul, kujuneb siis maks vastavalt sellele, et mitu kuud on aasta lõpuni jäänud.

Liikmemaks palume tasuda hiljemalt 1.märtsiks 2014 EKELi kontole, märgusõnaks: Liikmemaks 2014.
Eesti Kelnerite ja Ettekandjate Liit MTÜ
a/a 221032711324 Swedbank

Ootame EKELiga liituma uusi erialahuvilisi ning ka ettevõtteid ning õppeasutusi – juriidiliste isikute puhul on liikmemaksu suurus 50 eurot aastas.

* Tegijate Gala – 28.veebruaril toimub Tallinna Teeninduskoolis järjekordne Tegijate Gala, mis ühendab Eesti Peakokkade Ühenduse, Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni, Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni ja Eesti Kelnerite ja Ettekandjate Liidu liikmeid ning muid hea toidu ja joogi huvilisi. Ühtlasi tunnustatakse neid, kes mõne teo või saavutusega meie erialadel silma on paistnud.

Lisaks sellele, et erialaliitude liikmed on väga teretulnud galale külalisteks, annab iga liit ka oma panuse gala korraldamisse. EKELi poolt siis loomulikult on organiseerida teeninduse pool. Seoses sellega kutsumegi EKELi liikmeid üles näitama aktiivsust ja osalema gala päeval ja õhtul teeninduspoole läbiviimises. Kindlasti on see igati hea kogemus ja võimalus oma teadmisi-oskusi ka teistele näidata.
Huvilistel palume lisainfo saamiseks ühendust võtta sekretar@kelner.ee aadressil.
Parimate soovidega EKELi juhatuse nimel,

Tiiu Parm
Juhatuse liige

 

 

Kommentaarium on suletud.