Veebipood 1A.ee üks suurimaid Eestis!

märts 22, 2014 Veebipood 1A.ee üks suurimaid Eestis! kommenteerimine on välja lülitatud

Internetipoest ostmine on lihtne ja mugav, sest Te ei pea lahkuma kodust, et tavakauplustes ringi rännata ning pikalt sobivat toodet otsida. Hoiate sedasi kokku palju väärtuslikku aega ja rahagi, sest internetikaupluses on tooted enamasti soodsamad kui tavapoes.

Veebipood 1A.ee üks suurimaid Eestis! Meie internetipoe nimi on 1A.ee – see koosneb esimesest numbrist ning tähestiku esimesest tähest, mis tähendab, et oleme alati esimesed! Meil on parimad pakkumised, suurepärane teenindus ja turu parimad hinnad.
Meie internetipoe kõige tähtsam väärtus on klient. Teenindame oma kliente alati tähelepanelikult ning asjatundlikult. Kliendid leiavad oma küsimustele vastused kiiresti neile sobiva kanali teel – kontorist, telefoni teel e-postiga või Skype’i vahendusel. Teeme kõik selleks, et meie kliendid oleksid rahul. Kliendiuuringute tulemused on näidanud, et heade toodete ja teeninduse pakkumine õnnestub meil võrratult, sest lausa 95% klientidest jäänud väga rahule.

1A.ee internetipoe lai valik täieneb pidevalt uue info ning toodetega. Leiate sealt mis tahes tehnikat, sporditooteid, autotarvikuid ja palju muud! Teil on tarvis sülearvutit, uut mobiiltelefoni või hoopis jalgratast, trenažööri või telki? Uurige 1A.ee internetipoe tootevalikut, sest on väga tõenäoline, et leiate just sealt selle, mida otsite ja arvatavasti soodsamalt kui kuskilt mujalt.

Kuidas internetipoest ostetud tooted Teieni jõuavad? Keegi ei taha oodata väga kaua. Eriti kui raha on juba makstud, siis soovitakse enamasti ostetud kaupa kätte saada võimalikult ruttu. Selline soov on igati mõistetav ja kui kaup on meil laos olemas, siis toimetame ostud tellijani juba 1-3 tööpäeva jooksul. Ostud on võimalik soovi korral kätte saada ka meie kontorist. Kulleriga toimetame kauba Teile otse koju kätte. Teil võimalus kasutada ka DPD Paki Pood teenust ja saate oma tellimuse tarne üle Eesti TASUTA!Teenuse kohta vaata rohkem infot 1A.ee koduleheküljelt.

Tänapäeva kiire elutempo juures on mõistlik sooritada ostud internetipoest, sest see on lihtsalt nii mugav, aega kokkuhoidev ja soodsam. 1A.ee internetipoe kodulehekülg on üles ehitatud lihtsalt ja mõnusalt, pidades eelkõige silmas klientide huvisid. Meil on mugavad otsingusüsteemid, mis aitavad huvipakkuva toote leida kiiresti. Tere tulemast 1A.ee internetipoodi!

 

Kommentaarium on suletud.