Veebikiri kevadel 2014

mai 5, 2014 Veebikiri kevadel 2014 kommenteerimine on välja lülitatud
Veebikiri kevadel 2014

Veebikirja toimetus näikse olevat kevadväsimusest üle saanud, mis avaldub ka töö tulemustes. Aprillis väisas veebikiri.ee lehekülge 12469 külastajat, mida on 70% rohkem kui 30 päeva varem. Töös on kogunisti kolm intervjuud, mis peaksid lugejateni jõudma lähikuudel.

Samavõrd hindame kõrgelt kaugtööd (http://www.kaugtoo.ee/), mille kampaania raames jagame kuni 05.05.14 välja 100 TASUTA restoranietiketi alast e-koolitust (LIGHT versioon) müügihinnaga  15,9 €, olenevalt vaatenurgast. Koolitusele registreerumisel sisestage lihtsalt kupong nimega FREE. Allahindlus kehtib kõikidele soovijatele. Märkima peab, et kasutame sarnaselt suurte ja väga suurte koolide/kõrgkoolidega Moodle`t, ning turvalisuse huvides lisame õppurid ükshaaval. Mis tähendab, et õpinguid antud kursusel saate alustada juba samal päeval, aga umbes 8–12 tundi pärast registreerumist (mil jõuab ka kinnitav e-kiri.) Võimalusel kiiremini.

Et e-äri ilmestab pea 100% sõltuvus tehnoloogiast (kes soovib vastupidist väita, võib julgelt võtta sõna Veebikiri.ee FB seinal) ei saa ka toimetus täna ja praegu midagi parata, et kursustele registreerumise süsteem kohati pisut inglisepärane sai. Terminid Discount, Subtotal, Total Price jne ei ilmu lehele mitte sellepärast, et tahaksime kuidagi erilised olla. Lihtsalt veebikirja uuendamise käigus kadus osa tõlkest (selle korrastamine on praegu töös).
Arveldamine
Pärast „Lisa korvi“ vajutamist ilmub vasakule liugur (ARVELDAMINE/Kassa) – mis juhatab Teid edasi. Aga mitte alati – teatud sirvikud, näiteks Google Chrome ei tunnista lahendust alati, mis praktikas tähendab, et registreeringu lõpetamiseks peaks liikuma paremal paanil üles/alla paremal. Ja juhuks kui vajate abi, võite alati kirjutada koolitus@veebikiri.ee, vastame 24–48 tunni vältel. Võimalusel kiiremini.

Kindlasti ei ole me unustanud Veebikiri.ee lugejaid, kelle tarbeks koolituskeskkond ongi. Antud kupongid annavad veebikirja postiloendiga liitunutele allahindlust 10–30%:

Restorani etikett PRO EXTRA
Kupong: P5092K432

Restorani etikett PRO
Kupong: 0N785ATLHOP

Restorani etikett LIGHT
Kupong: F8yqwU987 (kuni 05.06.14 annab 100% allahindlust kupong: FREE; kuponge on piiratud arv: ainult 100 tk).

Joogid, mida peab teadma!
Kupong: 30FRH578DGDG

Teenindusjuhtimine
Kupong: 20HDFHDFHH45TRP

Universaalkupong -30%; kehtib kui olete valinud e-koolitusi enam kui 100 euro eest
Kupong: uW5AL-99

Veebikirja lugejaks saate hakata siit…
Palun tutvuge ka teabega tunnistuse kohta …

Head pealehakkamist : )
Toimetus

 

Kommentaarium on suletud.