Valgus kõnnib Kadriorus 2013

september 13, 2013 Valgus kõnnib Kadriorus 2013 kommenteerimine on välja lülitatud
Valgus kõnnib Kadriorus 2013

19. septembril süttivad taas rahulikus Kadrioru pargis tuhanded küünlad ja tõrvikud. Nüüdseks juba iga-aastase suursündmuse jooksul on võimalik näha erinevaid valguslahendusi, elavat tuld ja kõrgetasemelist kultuuriprogrammi.

Müstilise õhtuga alustame juba kell 17.00 Kadrioru kontserdiväljakul ning õhtu lõppeb kell 22.30 Pillapalu platsil. Pargiruumi on paigaldatud üle 5000 küünla ning tõrviku, samuti võib näha taas huvitavaid ning igal aastal erinevaid valguslahendusi.

Kell 17.00 annab õhtu alustuseks kontserdi Corelli kuninglik Barokkorkester Kadrioru kontserdiväljakul. Esitamisele tuleb ainulaadne, Kadrioru 295 juubeliaastaks loodud kava.

Juba poolteist tundi hiljem, kell 18.30, esinevad Hedvig Hanson ja Uku Suviste Kadrioru pargi Luigetiigil.

Kell 20.00 pakub Kadrioru Lilleaias, mis on suureks õhtuks värvimänguga lausa kumama pandud, muusikalist elamust ansambel Külalised.

Kell 21.00 võib näha Kadrioru kontserdiväljakul Iiri tantsutruppi Solas ning peale tantsushowd on võimalik ka ise veidike tantsu õppida.

Kell 22.00 on õhtu tippsündmuseks muusikaline etendus Barokist tänapäeva, koos üllatuste, valguse, muusika, liikumise ja ilutulestikuga.

Õhtune programm on kõigile tasuta ning lisainfot leiab:
www.kadriorupark.ee ja www.facebook.com/kadriorupark

Foto:   www.facebook.com/kadriorupark

Kommentaarium on suletud.