Väike Tjorven ootab kõiki Viimsisse

juuli 2, 2013 Väike Tjorven ootab kõiki Viimsisse kommenteerimine on välja lülitatud
Väike Tjorven ootab kõiki Viimsisse

Vabaõhumuuseumisse on loodud Astrid Lindgreni paradiis, kus toimuvad 3.-12. juulil kümme “Väikese Tjorveni” etendust. Viimsisse sisse seatud Soolavarese saar kodustab Jaanus Rohumaa lavastatud “Väikese Tjorveni” etendusi, mis meelitavad suuri ja väikseid Lindgreni sõpru üle kogu Eesti.

Teatrikriitik Eva-Liisa Linderi sõnul on “Väikese Tjorveni” puhul tegemist täiuslikult tundelise suvelavastuse retseptiga. Eriti tõstab Linder esile muusikalist kujundust: “Just muusika on see, mis mängu kroonib – lavastuse temporütme häälestades istub iga natukese aja tagant mõni tegelane klaveri taha, haarab kitarri või laulavad üheskoos kaunikõlalisi viise. Kuid ega ülejäänud koostisosad poeetilisuselt maha ei jää.” (Lasteteatri blogi, 1. august 2012)

Lavastus on mõeldud kogu perele. Väiksemate jaoks on “Väikese Tjorven” esmakohtumine väärt-lastekirjanduse teosega, suuremate jaoks aga taaskohtumine lapsepõlvelemmikuga. “Väike Tjorven” esietendus 2012. a. suvel Hiiumaal Kalana sadamas.

Astrid Lindgren “Väike Tjorven”

Lavastaja/Dramatiseerija Jaanus Rohumaa, näitejuht Kalju Orro, kunstnik Mae Kivilo, muusikaline kujundaja Kristjan Üksküla

Osades: Kirke Selirand, Margus Tabor, Ester Pajusoo, Jaanus Rohumaa, Garmen Tabor, Kalju Orro, Kristjan Üksküla jt.

Etendused toimuvad 3., 4., 5., 9., 10., 11 ja 12. juulil Viimsi Vabaõhumuuseumis.

Piletid

Täispilet 12€, lapsepilet 7€, süles istuvad lapsed tasuta.

Pileteid on võimalik osta Piletilevi müügipunktidest üle Eesti, internetis www.piletilevi.ee ja Viimsi Rannarahvamuuseumi kassast ning vabade kohtade olemasolulul tund enne algust kohapeal.

Korraldaja: SA Ööbiku Park koostöös Viimsi Rannarahva Muuseumiga.

Kontakt ja täiendav info:

www.facebook.com/tjorvenviimsis

Kommentaarium on suletud.