Tüdrukute õhtu

oktoober 10, 2009 Tüdrukute õhtu kommenteerimine on välja lülitatud

tudrukute-ohtuTüdrukute õhtu on kahtlemata oluline osa pulma traditsioonidest. Selle eesmärgiks on tähistada pruudi viimast õhtut vaba ja vallalisena, mistõttu peaks selle õhtu planeerimist alustama juba varakult.
Organiseerimisel on oluline võtta arvesse konkreetse pruudi iseloomujooni ning tõekspidamisi – ei tahaks meist ju keegi, et nõnda oluline õhtu jääks meelde vaid läbi ebameeldivate emotsioonide.Siinkohal mõningaid ideid unustamatu tüdrukute õhtu korraldamiseks:
Paluge pruudil võtta üritusele kaasa kõik riided ning muud esemed ja asjad, mida ta enam ei kasuta ja minge neid kõik koos linnapeale müüma – nii aitate kõik koos täiendada pruudi pulmareisi fondi.
Kui teie tüdrukute õhtu näol on tegu ühe korraliku peoga väljas, siis võiksite pruudile reisiraha teenimiseks hakata müüma põsemusisid.
Linnapeale minnes pange pruudile selga suure kirjaga särk „viimast õhtut vaba ja vallaline”.
Kontrollige pruudi flirtimisoskusi – korraldage pubis või klubis olles võistlus, kes tüdrukutest tunni aja jooksul kõige enam meeste numbreid saab.

Üritage pruudile korraldada ka midagi sellist, mida ta veel eales teinud ei ole – viige ta mõnesse tantsutundi, kasiinosse, mootorrattaga sõitma, trikilennukiga lendama või pruudi nõusolekul hoopis langevarjuhüppele.
Laske pruudil kirjutada alla lepingule, mille kohaselt kuulub kogu tema maine vara jagamisele tema sõbrannade vahel, juhul kui peigmees peaks pulmapäeval ütlema „ei”.
Kontrollige pruudi truudust. Enne peole minekut leppige kokku mitme kena mehega, kes üritavad peol pruuti ära võrgutada. Kas neiu võtab vedu?
Viige pruut näiteks tuletõrjedepoosse või hoopis mõnda politseijaoskonda, et ka tema näeks millest ta abielludes loobuma peab.
Viige pruut mõne (kesklinna) hoone katusele ning laske tal kirjutada täispuhutud õhupallidele kõikide oma ekside nimed ning seejärel laske tal need igavese loobumise tõendina minema lennutada.
Kontrollige ka pruudi toiduvalmistamise oskusi – viige ta mõnda restorani, kuid üllatuseks on hoopis tema see, kes teile õhtusöögi valmistab.
Pange proovile pruudi tantsimisoskus – kui viite ta ööklubisse, siis ronige kõik koos lavale tantsima, kuid eelnevalt paluge mõnel kenal mehel teie tantsu hinnata.
Laske pruudil anda erinevaid vandeid, milles ta lubab, et ei unusta oma kalleid sõbrannasid ning kohtub nendega tulevikus vähemalt korra nädalas.
Nautige tüdrukute seltsis VIP-õhtut. Sõitke linnast välja mõnesse SPA-sse. Hoolitsege selle eest, et kõik pruudi soovid saaksid sellel õhtul täidetud.
Miks mitte planeerida sõbrantsidega pruudile enne pulmi ka totaalne muutumine – hoolitsege selle eest, et ta saaks uue soengu, make-up’i, maniküüri, pediküüri ja stilisti abil valitud uue rõivastuse ja peale muutumist viige ta välja, et ta saaks oma uut välimust kõigile näidata.
Kui lähete kambakesi peole, siis riietage pruut mõnda kostüümi – näiteks printsess, baleriin, inglike, politseinik või hoopis koolitüdruk.

Kui soovite pruudile kinkida mõne meene, mis muudaks peo unustamatuks, siis korraldage lõpetuseks uhke tseremoonia mõnes kesklinna pargis, kus annate pruudile pidulikult üle „abieluks valmis” tiitli koos vastava medaliga.

koolitused120x60

Allikas: Feeling24
Autor: Kristiine Saat
Foto: Flickr.com

Kommentaarium on suletud.