Tööotsingukeskus EHRA

aprill 29, 2012 Tööotsingukeskus EHRA kommenteerimine on välja lülitatud

EHRA? EHRA ehk lühend täisnimest Eesti Hotelli ja Restorani Personali Agentuur. Vaatamata pikale ja keerukale nimele on tegemist lihtsa, kohati isegi liiga lihtsa veebirakendusega mille eesmärgiks on viia kokku toitlustus- ning majutusvaldkonna töötajad ja tööandjad.

Me ei ta miks kuid mingil seletamatul põhjusel oletatakse, nagu oleks toitlustamine midagi erakordselt lihtsat. Umbes nii lihtne, et eelnevat ettevalmistust ei olegi tarvis. Just sellel põhjusel lõpetavad kiiresti ja nukralt oma tegevuse restoranid, mille omanik on käivitanud heas usus, et piisab ainult pealehakkamisest. Sama põhimõte kehtib ka personali värbamisel toitlustus- ja majutusvallas. Ei ole tark levitada kuulutust tööpakkumisega pagarile keevitajate ja kraanajuhtide hulgas. Mõtet on seda teha sihituna otse sihtrühmale – ehk siis pagaritele. Seda EHRA teebki.

Mõnikord heidetakse ette – miks teie andmebaas on sedavõrd kitsas? EHRA tegevjuht on ühes varasemas intervjuus öelnud: „Meie eesmärgiks ei ole luua rahvastikuregistrit. Eesmärk on omada ülevaadet erialasel tööjõuturul toimuvast! Kes kahtleb võiks meelde jätta tuima fakti – aastas lõpetab õpingud koka erialal umbes 600 inimest. Küsimus seisneb selles, paljud neist jäävad elukutsele truuks?

Järgneb…

Kommentaarium on suletud.