Toode. Milline on hea kink?

august 29, 2007 Toode. Milline on hea kink? kommenteerimine on välja lülitatud

Toode. Milline on hea kink?

Mida kinkida esimesel koolipäeval? Aga mida kinkida tuttavatele, sõpradele, kolleegidele või vanematele tähtpäevaks? Tihtipeale on kingi tegijal sedavõrd kiire, et ei jää isegi aega otsust korralikult läbigi mõelda. Ja nii sünnivad niinimetatud sundkingid. Ehk siis, ostetakse asju mis mitte kellelegi, mitte kunagi ja mitte kuidagi rõõmu ei tee. Olete näinud nägu, mille teeb puberteetik kui talle jõuluvana näiteks villased sokid toob?

Sul on kallis inimene, kellele sooviksid öelda või kinkida midagi ilusat, kuid sõnadest ja ideedest jääb puudu? Firma Jovendos loojad oskavad Sind aidata. Läbi nende jõuavad Sinuni kvaliteetsed kinketooted, millest igaühel on erilise sõnumiga tähendus. Jovendos pakub Fine China nimetuse all tuntud kvaliteetseid portselanist kruuse ja vaase, lummavate piltide ja sõnumitega küünlaid, kirjatarbeid, magneteid ja palju muid huvitavaid kinketooteid. Tooted ei ole saadaval kaubanduskettides. Peamised brändid on MILK ja Rachael Hale:

MILK– (Moments of Intimacy, Laughter and Kinship) – on eepiline ülemaailmne fotokonkurss, mille käigus valiti 300 harukordset ja geograafiliselt erinevat fotot, mis edastasid kõige paremini inimese olemust ja seda, mis tähendab olla perekonna liige, jagada sõpruse kingitust ja rohkem kui midagi muud – olla armastatud.
Valikus on üle 60 dramaatilise ja liigutava pildi, mis on ühendatud mõjuvate tsitaatidega. Pakume kirjatarbeid, postkaarte, portselanist kruuse, küünlaid, magneteid ja võtmehoidjaid.

Maailmakuulus lemmikloomade fotograaf Rachael Hale toob teieni maailma armastatumad loomad- sõbrad läbi elu. Ainulaadsed tegelased ja lummavad isiksused, kes on armsalt tabatud inspireerimaks ja rõõmustamaks kõigis eas inimesi. Tema võrratu side loomadega ja ainulaadne võime tabada iga looma karakter ja isikupära on teinud ta tuntuks üle maailma.

Lisainformatsioon ja tellimused:

Veeb: www.jovendos.ee
E-post: info@jovendos.ee

Kommentaarium on suletud.