Töö! Töö? Töö: )

märts 10, 2008 Töö! Töö? Töö: ) kommenteerimine on välja lülitatud

Mis?
„Tööturg 2008” tutvustab erinevaid ettevõtteid ja samas annab võimaluse tööotsijal kandideerida huvitavatele ametikohtadele ja tehes end ja oma CV nähtavaks kõike seda ühes kohas,- Saku Suurhallis. Kohal on parimad spetsialistid kes aitavad CV koostamisel, peavad seminare tööle kandideerimise, tööintervjuuks valmistamise ja palju muu olulise kohta. Samas peetakse ka loengud tööandjatele.

Kuidas?
Erinevad pakkumised „Tööturg 2008”
• tööpakkumised täis- ja osalise tööajaga ning suvevaheajaks
• praktikakohad
• koolitusvõimalused
• karjäärialased nõustamised
• tööalased seminarid ja konsultatsioonid nii tööandjatele kui ka kõigile huvilistele.
Soovitav on kõigil messikülastajatel riietuda ametlikult, võtta kaasa piisavas koguses CV-sid ning olema valmis kohapealseteks intervjuudeks potentsiaalsete tööandjatega.

Messile oodatakse:
• spetsialiste, kes soovivad tutvuda tööturul toimuvaga ning saada informatsiooni karjäärivõimaluste kohta;
• mõneaastase tööstaažiga kandidaate, kes otsivad uusi väljakutseid ning arenguvõimalusi või soovivad alustada karjääri täiesti uuel erialal;
• üliõpilasi, kes soovivad rakendada oma potentsiaali ärimaailmas, andes oma panuse firma edule;
• õpilasi, kes otsivad tööd suvevaheajaks;
• inimesi, kes otsivad ajutist, osalise või täistööajaga ametikohta.

Kõigil tööotsijatel ja tööturule sisenemiseplaani pidavatel inimestel soovitan julgelt oma CV kriitilise pilgu üle vaadata, paras hulk eksemplare välja printida ning rõõmsal meelel suunduda messile endale tööintervjuud kokku leppima.

Elust enesest. Mida arvab eelmisel aastal messilt tööd otsinud Marju?

Külastasin eelmisel kevadel tööturumessi. Kuna otsisin sellel perioodil aktiivselt uusi tööalaseid väljakutseid uue töökoha näol, otsustasin reaalselt potentsiaalsed tööandjad üle vaadata ning näost-näkku suhelda. Kuna suhtlemisoskus on minu üks minu tugevamaid külgi, käitusin kohapeal aktiivselt, leidsin endale ka sobiva koha, kus 9-st 17-ni ennast proovile panna ning astuda sammukese lähemale eneseteostusele.

Kõigil tööotsijatel ja tööturule sisenemiseplaani pidavatel inimestel soovitan julgelt oma CV kriitilise pilgu üle vaadata, paras hulk eksemplare välja printida ning rõõmsal meelel suunduda messile endale tööintervjuud kokku leppima

Messi kohta täpsemalt :

Prl. Marve Kadastik, tel:6567068,

E-post: marve@eestiexpo.ee

Mess on avatud 29. märtsil kell 10.00 – 18.00 ja 30. märtsil kell 10.00 – 16.00 ning sissepääs on külastajatele tasuta. Siit avaneb PROGRAMM!

Kommentaarium on suletud.