Ton Karlos ja imeline maailm

mai 10, 2008 Ton Karlos ja imeline maailm kommenteerimine on välja lülitatud


Et pärast nii nutust talve sedavõrd kaunis kevad tulla võib, on ime. Arvestades, millises mahus kogu maailmas loodust reostatakse, siis sugugi mitte väike. Ühesõnaga kevadiselt käitub mitte ainult üleilmne ökosüsteem, vaid ka inimesed seal sees.

Kolumn jätkub, taustaks võiks ehk kuulata seda fenomenaalset töötlust siin:

Näiteid võib tuua üksjagu. Alates näiteks Soome välisministrist, kes tuttavatele vegetaarse sisuga sõnumeid saatis ja seeläbi töölt kinga sai. Siinkohal on sobiv märkida, et juurdlust juhivad asjatundjad. Aga ilmselt on kevadest tingitud ka kirjamees Kivisildniku sõnavõtud erinevate soorollide kohta. Aastaaja vahetuse pitserit kannab vaieldamatult kummastav kohtukeiss Wales’ist, kus Darth Vaderiks (!) kehastunud napsine Arwel Wynne Hughes klohmis karguga (!!) tegelasi, kes mängisid valgussaablitega (!!!) ja filmisid (!?) teineteist sellel ajal…

Foto: flickr.com

Mis veel? Ah ja, muidugi. Võimalik, et Ruhnu saarele paigaldatakse esimene liiklusmärk. Saareelanikes tekitab see üksjagu põnevust, sest kuuldavasti kohalikel külavaheteel üle 30–40 km/h sõita ei saagi. Lisaks tekib puhtadministratiivne küsimus, kuidas seaduskuulekust kontrollida, sest politseid saarel ei ole, piirivalvuritel on aga muudki teha.

Tulles tagasi aga päris algusesse, kevad mõjutab ka igat masti kolumniste. Kuigi öeldakse, et iga habeme taga varjab ennast lurjus, siis karvakasvu taastan sügiseks. Habemiku ausõna!

Don`t worry, be happy!

Ton

Post scriptum: muidugi võib lõpmatuseni nautida ka seda ehedat töötlust siin: Ken Lee…


Kommentaarium on suletud.