Tallinna Ettevõtlusinkubaatorites kaitsti äriplaane

september 18, 2012 Tallinna Ettevõtlusinkubaatorites kaitsti äriplaane kommenteerimine on välja lülitatud
Tallinna Ettevõtlusinkubaatorites kaitsti äriplaane

Tallinna Ettevõtlusinkubaatorites kaitses 18. septembril edukalt oma äriideed kaheksa alustavat ettevõtjat. Taotlusvoor on aga jätkuvalt avatud, liituma on oodatud kõik need, kel tahtmine ja soov alustada ettevõtlusega või juba tegutseva ettevõttega Eestist välja kasvada.

Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite 18. septembri hindamiskomisjonis kaitsesid edukalt oma äriideid kaheksa värsket ettevõtjat. Esindatud olid tegevusalad moedisainist kuni katuste hooldamisteenuse pakkumiseni.

Vastavalt sel suvel jõustunud inkubaatorite tegevust reguleerivale määrusele, võib inkubatsiooniteenust taotleda ka ettevõte, kes on tegutsenud rohkem kui kaks aastat.

„Ettevõtete vanusest peame täna olulisemaks seda, mida uut tahetakse järgmiste aastate jooksul korda saata. Uudsete ja innovaatiliste lahenduste loomine ei pruugi tähendada alati uue ettevõtte loomist. Seetõttu on meiega oodatud liituma ka need ettevõtted, kes on juba mõnda aega tegutsenud, kuid soovivad arendada uut ärisuunda või laieneda välisturgudele.“ sõnas Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite juhatuse liige Anu Lõhmus.

Inkubaatori abiga saab äri käima lükata 6-kuulises ärialustusmoodulis, ettevõtet arendada kuni 18-kuulises äriarendusmoodulis ja alustada ekspordi eeltegevustega 12-kuulises ekspordimoodulis. Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite teenused on kättesaadavad Kopli ja Ülemiste inkubaatorites ning Loomeinkubaatoris.

Avaldusi Tallinna Ettevõtlusinkubaatoritega liitumiseks on võimalik esitada veebis: http://inkubaator.tallinn.ee/est/liitu-inkubaatoriga/tee-oma-oskustest-ari

Foto: http://www.facebook.com/#!/inkubaator

Kommentaarium on suletud.