Spordiennustamine ja tark raha haldamine

detsember 2, 2016 Spordiennustamine ja tark raha haldamine kommenteerimine on välja lülitatud
Spordiennustamine ja tark raha haldamine

Reeglina peetakse spordiennustust vabaajategevuseks, mille fookuseks on suurelt teenimine. Kuna seda peetakse spekulatiivseks ja sõltuvust tekitavaks, on spordiennustus aga pigem ajaviide. Õpi aga selgeks mõned lihtsad finantsjuhtimise oskused ja spordiennustusest võib saada tõeliselt hea teenistus. Veebikasiinod pakuvad erinevaid võimalusi alustades pokkerist, spordiennustusest, bingost ja muudest kasiinomängudest, seega saad enda finantsportfelli kasvatada väga erinevatele spordialadele panustades.

Spordiennustuse alla kuuluvad põhimõtteliselt kõiki spordialad, mis sa suudad välja mõelda. Alates malest kuni nooleviske ning e-spordini välja. Ehk me saame päris kindlalt öelda, et ka Sinu lemmik spordiala kuulub spordiennustamise alla. Hetkel kõige populaarsemad spordiennustuse valdkonnad Triobetis on:

Jalgpall
Korvpall
Tennis
Jäähoki
Käsipall
Võrkpall
Pesapall
MMA

Praegu on Triobetis kõikide spordiennustuse kategooriate peale üle 20-ne tuhande kihlveovõimaluse.

Eesmärkide seadmine on iga ettevõtmise puhul tõenäoliseks esimeseks sammuks. Siinkohal pead selgelt teadma, mida enne veebipõhise spordiennustusega liitumist ootad. Pärast finantseesmärkide seadmist veendu, et paned mängu vaid vaba raha, millega riskimist endale lubada saad ja loo kontod vastavalt enda kasutada olevatele vahenditele. Kõige lihtsam eesmärk on välja mõelda summa, mis Sa soovid igakuiselt teenida. Selle järgi on võimalik välja arvutada, kui palju pead umbkaudu panustama, et eesmärki täita.

Järgmiseks sammuks on väljamaksete kava koostamine. Veendu, et võtad teenistusest planeeritud summa regulaarselt välja ja investeerid uuesti vaid kindla summa. Pea eesmärgist rangelt kinni ka siis, kui oled suurelt võitmas või kohutavalt kaotamas. Kõige edukamad spordiennustajad on panustamisega väga distsiplineeritud.

Pärast väljamaksete kava koostamist tee algust vaid üksikpanustega. Ole ettevaatlik ja ära tee mitmikpanuseid, sest iga lisanduva mänguga vähenevad ka võitmise võimalused. Kui oled kindel, et soovid teha suurema panuse, ära ületa sellega 20% kontoseisust ja veendu, et oled oma panuses kindel, sest kaotus saaks olema valus.

Lisaks kõigele on finantse kontrollides oluline ka teada, millal raskest seisust paus teha. Kaotuste lainel olles ei tohi sa enda panuseid suurendada, sest sedasi jõuad vaid suurde rahalisse miinusesse. Mõtle enda jaoks välja see piir, millal sa enam ei panusta. Näiteks kui oled kaotanud ühe kuu jooksul 1000€. Kasuta seda aega analüüsimaks, miks sa kaotasid. Oli see lihtsalt halb õnn või oleksid sa saanud midagi paremini teha? Vii ennast veel paremini kurssi tiimide ja mängijatega – nii on sul järgmisel perioodil suurem tõenäosus edukaks panustamiseks.

Loe kindlasti ka spordiennustusportaalide enda soovitusi ja õpetusi rahaasjade haldamiseks. Näiteks Triobetil on vastustustundliku panustamise kohta mitu kasulikku nippi ja soovitust.

Lõpetuseks pea meeles, et sa ei tohi muutuda ahneks ja plaanidest tuleb kinni pidada. Muuda plaane vaid siis, kui oled eesmärgid täitnud ja kogunud uuteks panusteks täiendavat raha.

Foto: triobet.ee

Kommentaarium on suletud.