Samsung tõi turule uue Galaxy J6 nutitelefoni

mai 25, 2018 Samsung tõi turule uue Galaxy J6 nutitelefoni kommenteerimine on välja lülitatud
Samsung tõi turule uue Galaxy J6 nutitelefoni

Samsung tõi täna avalikkuse ette uue mudeli ettevõtte J-seeriasse – Galaxy J6. Telefon on saanud endale juurde mitmeid tipptelefonide juurest tuntud funktsioone nagu Super AMOLED Infinity Edge ekraan, sõrmejäljelugeja ning Samsungile omane stiilne ja praktiline disain.

Infinity Edge ekraan uuel J6-l on 5,6-tolline ning Super AMOLED tehnoloogiat kasutavad juba mitmed Samsungi nutitelefonid, seega on tegu hea ekraanitehnoloogiaga, mis on sobilik erinevat sorti sisu nautimiseks ekraanilt, sealhulgas videote vaatamine ja mängude mängimine.

Ekraani ja telefoni ümbritseb korpus, mis on loodud vastupidavuse ja ka mugava kasutajakogemuse tagamiseks.

„Uus telefon on endale saanud nii mõndagi Samsungi lipulaevadelt. Näiteks Super AMOLED Infinity Edge ekraani, mille eesmärgiks on pakkuda kasutajatele veelgi paremat kasutajakogemust,“ sõnas Samsung Eesti mobiilidivisjoni juht Antti Aasma. „J6 on loodud olema praktilise ja kena disainiga telefon, mida on mugav kasutada. J-seeria on Eestis müügiandmeid arvestades väga populaarne seade ning uuel mudelil on varasematega võrreldes veel enam kasulikke funktsioone ja hea ekraan.“

Igapäevane kasutamine

Lisaks ekraanile on telefonile lisatud ka mitmeid teisi funktsioone, mis on tuntud Samsungi lipulaevade juurest. Näiteks on J6-l tagaküljel asetsev sõrmejäljelugeja, seega on võimalik telefoni avada ilma eelnevalt lukustusnupule vajutamata.

Samuti on telefon varustatud korraliku 3000 mAh akuga ning 1,6Hz Octa-Core protsessoriga, seega on telefon võimeline täitma tavapärasest keerukamaid ülesandeid nagu kõrgresolutsioonilise video esitamine. Mälu poole pealt peitub uues J6 telefonis 3 GB muutmälu ja 32 GB salvestusruumi, mida on võimalik suurendada micro-SD kaardi pesa kaudu.

Mitmekülgne kaamera

J6 kaamerad on loodud spetsiaalselt selfie’de tegemiseks. Telefoni esiküljel on 8MP kaamera koos LED välguga, et soovi korral oleks võimalik pilte teha ka hämarates oludes. Lisaks on esikaamera varustatud reaalajas fookusega, et fotode tegemise korral saaks pildil olev terav ja detailne. Seadme tagaküljel on 13MP kaamera.

Tehtud piltidele on kasutajatel võimalik lisada liitreaalsus kleebiseid ehk sticker’eid, et tuttavale mõni humoorikas foto saata.

Uus Samsung Galaxy J6 on saadaval kolmes värvilahenduses – Must, Lavendel ja Kuldne. Telefon jõuab Eestis müügile mai lõpus.

Foto: samsung.ee

Kommentaarium on suletud.