Restoranide Festivali 2012 korraldab Vabalaud.ee

juuni 13, 2012 Restoranide Festivali 2012 korraldab Vabalaud.ee kommenteerimine on välja lülitatud

Eesti esimene restoranisoovitusi jagav portaal Vabalaud.ee on korraldamas oma esimest suurüritust. Nimelt toimub 14.−16.06.2012 Rotermanni väljaku keskplatsil järjekordne Restoranide Festival, mille läbiviijaks Vabalaud.ee ongi.

Vabalaud.ee tegevjuhi Kristel Nõmmiku sõnul on Restoranide Festivali näol tegemist märgilise üritusega suvises Tallinnas. Nõmmik sõnab, et Euroopa tuntuim analoogne toidufestival (Copenhagen Cooking) toimub Kopenhaagenis, mis kord aastas toob kokku suuri ja väikseid toiduhuvilisi. Ühtlasi räägib ta, et  festivali korraldamine on Vabalaud.ee jaoks oluline samm arengus edasi. Ei juhtu just tihti kui valdavalt internetis tegutsev ettevõte korraldab suurürituse. Samuti ütleb Kristel Nõmmik, et Vabalaud.ee areng on olnud kiire ja dünaamiline, huvitava faktina lisab ta, et Eesti 50-nest parimast restoranist leiab Vabalaud.ee nimistust koguni 16 söögikohta. Siinkohal sedastab Nõmmik, et  esmakordselt oma tegevusaja jooksul jagab Vabalaud ka auhindu, seda koguni kahes kategoorias:

  • enim reserveeritud restoran
  • Vabalaud.ee klientide lemmik.

Vabalaud.ee tegevjuht lisab samuti, et väga oluliseks peetakse huviväärse tegevuse pakkumist lastele. Seetõttu saab teoks ka laste kokavõistlus, mille teemaks on “Minu elu parim võileib”. Võistlus toimub laupäeval, 16. juunil kell 15.00. Vabalaud.ee on restoranisoovitusi pakkuv veebikeskkond, mis avati 12.12.2011. Tänaseks on läbi Vabalaud.ee süsteemi reserveeritud 2700 restoranikohta.

Kommentaarium on suletud.