Pidzaamapidu

juuli 9, 2009 Pidzaamapidu kommenteerimine on välja lülitatud

pidu

Pidžaamapidu on üks tore ettevõtmine, mida korraldatakse tavaliselt sõprade ringis. Kui on plaanis selline huvitav pidu korraldada, leiab siit mõned näpunäited, et kõik korda läheks.
Keda kutsuda?
Kutsuge kokku mõned oma parimad sõbrad, jagage ära, kes mida endaga kaasa toob (krõpsud, kommid, joogid jne). Mida väiksem on seltskond, seda paremini kõik ennast tunnevad, üle kümne inimese ei tohiks olla, sest siis kaob pidžaamapeo mõte ära ja mõni inimene võib ennast üleliigsena tunda.
Mida teha?
Valmistage koos süüa, näiteks tehke hunnik friikartuleid või popcorni, alati saab ka pitsa tellida, kui süüa ei viitsita teha. Gurmeeõhtu võib näiteks pidžaamapeo teemaks olla.
Avage joogid, mis võiksid olla lahjad mitte kanged ja vaadake alustuseks mõnda filmi või lihtsalt suhelge üksteisega, tihti sisaldab pidžaamapidu ka saladuste pihtimist ja klatšimist.
Õhtu käigus võiks ronida mullivanni, sauna ja mängida mõnda mängu. Mullivann ja saun aitavad luua õige meeleolu. Kui jutt saab otsa, võiks välja otsida mõne põneva mängu – Alias, Jenga, Imago jne.
Iluprotseduuris aitavad lõõgastuda, naistele meeldib tihti pidžaamapidudel üksteisele meiki teha ja tutvuda külla kutsuja garderoobiga. Võiks näiteks korraldada vallatu moe-show.
Pidžaamapeo eesmärgiks on nautida head seltskonda rahulikus õhkkonnast. Alati ei ole vaja palju alkoholi ja valjut muusikat, et ennast hästi tunda. Vahel piisab ka vähesest. Õhtu lõppeb tavaliselt suures voodis, magatakse ühes toas, kas siis põrandal või voodis, kõik oleneb sellest, kui palju osalejaid on.

Autor: Kärt Teorein
Foto: Priit Siimon Mediadub

Allikas: Feeling24.ee

Kommentaarium on suletud.