Pidu. JUST SIIT SEE PIDU ALGABKI…!

mai 10, 2008 Pidu. JUST SIIT SEE PIDU ALGABKI…! kommenteerimine on välja lülitatud

Firmapidu.ee on veebikeskkond, mis mõeldud kõigile neile (nii firmadele kui ka eraisikutele), kellel soov korraldada mõni üritus. Kas siis on tegemist firma suve- või talvepäevadega, sünnipäeva, stiili- või jõulupeoga. Vaja korraldada seminar, koosolek või koolitus. Leida koht, kus majutada väliskülalisi või väljund oma kollektiivi parimate premeerimiseks.Eraisikud aga leiavad meie keskkonnast paljuski infot juubelipidustuste, lasteürituste, pulmapidude jt. tähtsündmuste läbiviimiseks. Kõik need võimalused ja samuti ideed olemegi toonud kokku ühele lehele – Firmapidu.eeon veebikeskkond, mis mõeldud kõigile neile (nii firmadele kui ka eraisikutele), kellel soov korraldada mõni üritus. Kas siis on tegemist firma suve- või talvepäevadega, sünnipäeva, stiili- või jõulupeoga. Vaja korraldada seminar, koosolek või koolitus. Leida koht, kus majutada väliskülalisi või väljund oma kollektiivi parimate premeerimiseks. Eraisikud aga leiavad meie keskkonnast paljuski infot juubelipidustuste, lasteürituste, pulmapidude jt. tähtsündmuste läbiviimiseks. Kõik need võimalused ja samuti ideed olemegi toonud kokku ühele lehele – Firmapidu.ee

Foto: Firmapidu.ee

Eriliseks ja võib öelda, et ka mugavaks kõigile külastajatele, teeb Firmapidu.ee lehe sellel esindatud teenusepakkujate põhjalik tutvustus. Oleme siin välja toonud lisaks ettevõtete põhitegevusaladele veel lisateenused, eripakkumised, soodustused, teinekord kajastanud ka kampaaniaid. Loomulikult ei puudu külastaja seisukohast lähtudes vast kõige olulisem – pildimaterjal. Kõik see tagab, et külastaja saab Firmapidu.ee andmebaasi kasutades juba teatud teenused välja valida ja jääb ära meeletu ajakulu, mis kaasneb iga firma kodulehele minemisega, selle tutvumise ja seal omakorda sobiva teenuse leidmisega.

Foto: Firmapidu.ee

Kui võtame näiteks firma suvepäevad, mis eeldab üldjuhtudel nii majutuse, toitlustuse, aktiivse tegevuse, päevajuhi, esineja organiseerimist, teinekord veel juurde ka ilutulestikku, meeneid ja kingitusi, siis Firmapidu.ee keskkonnas on need ja veel paljud teised teemad kõik kenasti välja toodud. Sisenedes Firmapidu.ee keskkonda, on lehe vasakus ääres ära toodud lai valik erinevate teemadega. Iga teema all edasi juba nimekiri konkreetset teenust pakkuvate firmadega, mille seast saab külastaja endale sobilikuma välja valida. Samuti on võimalik meiega otse kontakti võtta, kui on teada, kui suurele seltskonnale ja mis teenust täpsemalt vajatakse. Siis anname ka omalt poolt suurima heameelega soovitusi, kuhu ühe või teise teenuse tellmiseks pöörduda.

Lisaks laiale teenustevalikule, on Firmapidu.ee lehel läbivalt näha ka üritustekalender, kust leiab, loodan, et iga inimene endale meelepärast: millisele teatrietendusele minna, millises restoranis on parasjagu käimas menüünädal või milline SPA pakub just selleks nädalavahetuseks parimaid pakette. Seetõttu tasub Firmapidu.ee lehte külastada pidevalt, sest pakkumised uuenevad ja põnevat infot tuleb juurde iga päev!

Koostööpartnerite osas võib Firmapidu.ee lehte pidada väga õnnelikuks.
Meie püsipartnerite hulka kuuluvad nii Koolitused.ee, Neti.ee, Delfi, Äripäev, Sekretar.ee, Ilm.ee, Raamatupidaja.ee, Infoweb.ee, Ku:lsa:l, Ajakiri Meestekas, Strand SPA & Konverentsihotell, Hotell St. Barbara, Hotel St. Olav, Zelluloos Bowling, Eesti Koolimiss jpt. väga toredad ja vahvad tegijad. Loomulikult ei saa mainimata jätta Eesti Hotelli ja Restorani Personali Agentuuri ennast, kellega koostööd kommenteerides seostuvad vaid kõige ja ainult kõige positiivsemad mõtted.

Foto:Firmapidu.ee

Tuleviku plaanide suhtes on väga raske midagi kindlat lubada.See on alati nii, et teha oleks veel palju ja ideid tuleb juurde veelgi rohkem, kuid võin kindlalt väita, et siiani oleme kõik püstitatud eesmärgid suutnud edukalt ellu viia.Areneda on veel väga mitmes vallas, alustades portaali endaga – pidades silmas lehe muutmist mitmekeelseks ning lõpetades pürgimisega rahvusvahelisele turule, kuid midagi võimatut siin siiski ei ole ja ega kõike ausalt öeldes kohe välja käia ei tahakski.

Eks midagi peab jääma ju ka üllatuseks, nii meie klientidele kui ka kõigile meie Firmapidu.ee külastajatele.

 

Janika Saat
Scannsmart OÜ
Vanemprojektijuht
janika@firmapidu.ee
www.firmapidu.ee
www.koolitused.ee
Tel.: 680 7751
Fax: 680 7756
Gsm: 56 696 162


Kõik õigused reserveeritud.

Kommentaarium on suletud.