Persoon. Intervjuu AS Tridens tootejuhi Gerly Kedelauk`iga

märts 10, 2008 Persoon. Intervjuu AS Tridens tootejuhi Gerly Kedelauk`iga kommenteerimine on välja lülitatud

ind tuntakse märkimisväärselt aktiivse inimesena, kuidas Sa jaksad olla seotud niivõrd erinevate elutahkudega? Treeningud näiteks…
Gerly KedelaukJah, tõesti, lisaks oma põhitööle AS´is Tridens tootejuhina, teen teisipäeviti Riisipere Kultuurimajas lastele spordiringe. Eesmärgiga, et ka väikeasula lastel oleks võimalus sportlikult oma õhtuid veeta, kokku tulla ja eakaaslastega mängida. Lapsi vanuses 8-15 aastat on mul spordiringis pisut alla kolmekümne. Koos siis teeme teatevõistlusi, harjutame erinevaid pallimänge, näiteks…

……näiteks korvpalli, võrkpalli jne ning loomulikult ei saa heast trennist puududa ka üks rahvastepall. Lisaks käime igal vaheajal koos kusagil väljasõidul. Lastega olemisest saan energiat,nad on nii vahetud, siirad. Me saame väga hästi läbi, eks osati ka selleks, et meie vanusevahe on suhteliselt väike. Naudin oma teisipäevasid.

Emakas.ee, millega tegemist?

Tegemist on 10-ne aktiivse naisega, et kes on kokku tulnud, et aidata Eesti naistel oma tervise eest hoolitseda. Meie naisliikumine Naised Emakakaelavähi vastu MTÜ kannab sõnumit: Emakakaelavähk on välditav, küsi oma naistearstilt. Soovime tõsta teadlikkust emakakaelavähist ja selle ennetamise võimalustest ning teadvustada vajadust käia regulaarselt naistearsti vastuvõtul. Regulaarne günekoloogi juures käimine ja PAP-testi tegemine on üks lihtsamaid võimalusi.

Gerly Kedelauk

Kuna naised meie naisliikumises on mitmed tuntud inimesed, siis on meil märkimisväärne meediakajastus. Näiteks on meie naisliikumise patroon proua Kersti Kreismann, asutajaliikmed aga Reet Roos, Tiina Ristimets, Pille Minev, Heti Tulve, Herdis Ojasu jne.

Teeme uuringuid selgitamaks välja, kui paljud naised teavad emakakaelavähist ja selle ennetamisest ning jagame sellekohast infot läbi erinevate aktiviteetide. Paneme suurt rõhku ka väljaspool Tallinna elavate naiste teavitamisele. Näiteks eelmine suvi käisime kaasas Laulge Kaasa tuuriga. Meil tekkis soe suhe inimestega üle Eesti ja me kavatseme sel suvel tuuri korrata. Vahel saab ka tõsise töö juures nalja. Ükskord tuli meie telgi juurde Elvas üks meesterahvas. Ütlesime, et see telk on ainult naistele. Hetke pärast tuligi ta võidukalt tagasi, kübaraga naisterahvas käekõrval. ”Näe, tõin Teile oma daami”.

Teine projekt, mis äsja teoks sai, on Pilgrimi kirjastuse poolt välja antud raamatu ” Armastus, Meditsiin ja Imed” raames. Nimelt annetab Pilgrim iga müüdud raamatu pealt osa meie MTÜle. Samuti leiab raamatu vahelt naisliikumise järjehoidja.

Niiet, kellel huvi selle teema kohta rohkem teda saada, saab vaadata meie koduleheküljelt www.emakas.ee.

Aga elustiil ja sellega seonduv?

Elustiiliagentuuriga Deluxe ma palju seotud ei ole. Lihtsalt aitan oma sõbrannasid Maret Soomi ja Heti Tulvet, kes seda juhivad. Minu kanda on ka nende peagi valmiv kodulehekülg. Enne Tridensisse tööle tulekut töötasin projektijuhina kodulehekülgi valmistavas firmas. Jagan nendega oma kompetensi ja tootejuhina teen koostööd erinevate ürituste raames.

Ja e-valimised?

Koduleht www.e-valimised.ee sai alguse veidi rohkem, kui aasta tagasi. Nimelt sain kokku oma sõbra Elvis Pukkiga, kes hakkas rääkima, et riigikogu valimised on tulemas, aga adekvaatset infot ei ole. Kes kus kandideerib, kus hääletada saab, mis aegadel, kes mida lubab, näiteks, laste osas, hariduse valdkonnas jne. Nii lisandus meie mõttevahetusse veel 2 inimest Ramil Pärdi ja Kaido Viira, kellega me siis neljakesi alustasime www.e-valimised.ee tegemist. Kohtusime praktiliselt kõikide erakondade esindajatega, Vabariigi Valimiskomisjoniga ja tegime saidi ära. Taas panustasin mina oma eelneva kogemuse kodulehekülgede ja interneti turunduse valdkonnas. Eelmistel valimistel jäime veidi hiljaks, sest valimiskampaaniad juba kestsid kui oma saidi valmis saime. Hetkel aga ootab see koduleht uusi, sel sügisel toimuvaid kohalike omavalitsuste valimisi, et kõik huvilised saaksid kandidaatide, valimiskorra, valimisjaoskondade, lubaduste, uudiste ja loomulikult tulemuste kohta infot.

jahil
Joogimaailm? Mida teeb tootejuht?

See on eriti põnev maailm. Joogimaailm on mulle kirg, põnevus, lõbu ja töö käsikäes. Tootejuht vastutab oma toote käekäigu eest turul algusest kuni lõpuni, alates tegevuste planeerimisest kuni elluviimiseni. Töötan Tridensis Beam Global Spirits & Wine tootejuhina Eestis ja Leedus ning kokku on mul hetkel 10 suurepärast brändi. Peamised neist Jim Beam viski, Sauza tekiila ja Courvoisier konjak. Lühidalt on minu igapäevatöö sisuks turundus- ja müügiplaanide koostamine ning koos müügimeeskonnaga nende plaanide elluviimine. Selleks tuleb aga ühelt poolt tarnijaga, teiselt poolt klientide ja kõigi teiste tarneahela osadega aktiivselt suhelda ning nende kõigi tegevusi koordineerida. Lisaks pean olema pidevalt kursis alkoholi importi ja müüki ning reklaamindust puudutava seadusandlusega, konkurentide ning suuremate klientide tegevusega, läbi viima tootekoolitusi müügimeeskonnale, baarmenidele ja ettekandjatele, korraldama müügiedendusüritusi jne. jne.
See ongi see lõbusam osa minu tööst. Kuna Tridens paneb ka väga suurt rõhku oma meeskonnaliikmete ühisüritustele ja koolitustele, siis on loomulik, et üsna sageli tuleb osaleda mõnel õhtusöögil, koolitusel, konverentsil vms. sotsiaalsemat laadi sündmusel.

Foto: AS Tridens

Kommentaarium on suletud.