Parim külmkapp, pesumasin, elektripliit – kodumasinad 1a.ee veebipoest!

oktoober 30, 2014 Parim külmkapp, pesumasin, elektripliit – kodumasinad 1a.ee veebipoest! kommenteerimine on välja lülitatud
Parim külmkapp, pesumasin, elektripliit – kodumasinad 1a.ee veebipoest!

Mismoodi valida koju sobivad kodumasinad? Tänapäeval tundub elu ilma pesumasina, pliidi ja külmikuta peaaegu võimatu. E-pood 1A.EE pakub igas suuruses kodumasinaid – alates tavalistest pesumasinatest ning lõpetades mitmefunktsiooniliste ahjudega.

E-poest 1A.EE leiate näiteks mitmesuguseid pesumasina mudeleid, millel on just teie vajadustele vastavad mõõtmed ning sobivad pesutsüklid. Teil on tarvis hoopis kodutehnikat kööki? Uudistage meie laia valikut!Soovite hoopis külmikut? Meie valikust leiate kindlasti õige!Soovite elu veelgi mugavamaks teha? Sel juhul tasub uurida, milliseid pesukuivateid pakume. Kaasaegsed kuivatid säästavad nii ruumi kui aega. Neil on palju kasulikke omadusi, näiteks triikimisrežiim või jalanõude kuivatamise võimalus. Las kodumasinad teevad teie elu lihtsamaks!

Suured kodumasinad – eri mõõtmed, margid ning maksumused. Ükspuha missuguse kodutehnika vajadus teil ka on, meil on pakkuda äärmiselt lai valik.

Veebipoe 1a.EE laiast tootevalikust leiate kõik vajalikud kodumasinad oma kööki! Valikust leiate näiteks:

• Nõudepesumasinad
• Külmikud
• Sügavkülmikud
• Elektripliidid
• Gaasiahjud
• Õhupuhastajad
• Boilerid

Elektripliidid– turvalised ja korralikud
Tähtsaimad kodumasinad köögis on kindlasti ka pliidid ning ahjud. Meie e-poes on suur valik nii elektri- kui gaasiahjusid. Neid on võimalik valida disaini ja materjali järgi või siis hoopis soovitud tööraadiuse põhjal. Ühest täiuslikust köögist ei puudu kindlasti ka korralik õhupuhastaja, mis aitab teil vabaneda toiduvalmistamisel tekkinud lõhnadest ja hoiab õhu puhtana. 1a.EE pakub nii integreeritavaid, eraldiseisvaid kui ka saarekujulisi õhupuhastajaid.

Elektripliidid aitavad luua toiduvalmistajatel isuäratavaid sööke. 1A.EE e-poest leiate kahtlemata just oma köögiruumi sobiliku pliidi, mis võtab arvesse Teie köögi välisilme, paigaldustingimused ja sobib teie söögivalmistamise omapärasustega.E-poe 1A.EE toodete hulgas on arvukalt soodsate hindadega pliite.

Vajate elektri-, induktsioon-, või keraamilise kattega elektripliiti – 1A.EE e-poes on need kõik esindatud. Mõelge, millised on Teie nõuded ja valige selle järgi sobivaim pliit.Keraamilise kattega pliidi pind on vastupidav ja talub hästi temperatuurikõikumisi.Induktsioonpliidiga on väga mugav sööki teha. Induktsioonpliidi puhul on põletusohud minimaalsed ja puhastamine on lihtne, kuna plaat on puudutades külm.

Vaadake pliitide kirjeldusi, nii märkate nimelt Teile vajalikke üksikasju. Samuti on võimalik väljavalitud kodumasinaid omavahel võrrelda.

Milline boiler osta?

Suur osa kasutatavaist surveboilereist kujutavad endast paaki, kuhu on sisse ehitatud küttelemendid. Vesi kuumutatakse termostaadiga sobiva temperatuurini.Kui ostate uue boileri, siis kaaluge hoolega, kui mitu teil on vee tarvitajaid ja boileri tarbeks vaba ruumi. Kui võimalik, eelistage püstloodset boilerit, sest see kuumutab vett kiiremini.

Mismoodi valida sobiv külmik?

Kõigil on omad soovid, seega ei sobi sama külmik kõigile.Mõelge, kui tihti te kodus einestate ning kui palju on tarbijaid. Nii arutledes on sobiva külmiku leidmine lihtsam. Mõnele sobib suurem külmik, mõnele väiksem.
Üks külmiku tähtsamaid mõõtmeid on kõrgus, seetõttu vali sellise kõrgusega külmutuskapp, mis passiks täpselt teie köögiruumi ja ka transportida koju oleks kerge. Kui tahate osta külmkapi, siis põhilised omadused, millele peab keskenduma, on järgnevad: hind, mõõtmed, ökonoomsus. Hankige sobiv külmutuskapp 1A.EE veebipoest!

Foto: 1A.EE

 

 

Kommentaarium on suletud.