Muusika. COSMIC GATE

september 10, 2010 Muusika. COSMIC GATE kommenteerimine on välja lülitatud

DJ-de duo COSMIC GATE  on pärit Saksamaalt ning viimati võis duot näha täiskooseisus Eestis aastal 2007. Tegemist on duoga, kes tõusid DJ Mag top 100-s ühe aastaga 43. kohalt 19ndale ning pälvisid tänu sellele aasta suurima tõusja tunnustuse. COSMIC GATE  (www.cosmic-gate.de)duosse kuuluvad kaks andekat artisti – Nic Chagall ja Bossi,  kes on tegutsenud ülimalt edukalt üle maailma juba 1998. aastast alates ning on üks enimnõutud DJ-de duosid hetkel. Koos antakse COSMIC GATE nime all aastas üle saja show üle terve maailma. 2009. aastal märkis  juba kolm aastat maailma parimaks DJ-ks nimetatud Armin Van Buuren, et COSMIC GATE on trance-muusika esinumber ning nende album oli üks enamoodatutest antud aastal ja on kindlasti ka ühed enamoodatumatest ka tulevikus.

Kohtudes juhuslikult 1998. aastal stuudios Colognes, toimus esimene koostöö. See koostöö on kestnud alates sellest ajast ning on jätnud unustamatu mäletuse tantsumuusika ajalikku maailmas. Cosmic Gate kodumaal, Saksamaal on nad säilitanud pidevat edu muusikatabelites, mitte vähem kui 7 singliga top 40-nes ja Top 10 hit Inglismaal 2001. aastal klubihitiga ´FireWire.´ 2007. aastal austati neid tiitliga Best Album of  2007.

Viimaste aastate jooksul on Cosmic Gate mixidest saanud sama tähtis osa tantsumaailmas kui nende enda produktsioonist. Nad on mixinud ja mixivad singleid maailma A-listi DJ-dele nagu Tiësto, Ferry Corsten, Above & Beyond’s OceanLab project, Paul Van Dyk, Deadmau5, Rank 1 ja Blank & Jones. Viimati pandi käsi külge  John O’Callagan’s ‘Find Yourself’ ja  Armin van Buureni  ,Rain’-le,  samuti loodi kaks  hetkel väga ülistatud remixi lugudest ‘Vincent De Moor – Fly Away’ ja ‘Veracocha – Carte Blanche’.

Teiste seas astuvad 18. Septembril club Hollywoodis pulti vendadest koosnev ülimenukas DJ-de duo DUDERSTADT (www.duderstadt.dj) Saksamaalt kes on Eestlastele paremini tuntavad Fragma või Impetto nime all ning Eesti publikule juba tuntud ning ülimalt positiivseid elamusi andnud DJ NENES (PLATINUM | HOLLAND). Eesti DJ-dest on esindatud Erkki Sarapuu (Power Hit Radio), DNS Project & Beat Service (Armada Music) ja Lang & Yep (Armada Music).

Eelmüügi piletid saadaval Ticketpro kassadest üle Eesti kuni 17. septembrini hinnaga vaid 199 krooni.

Lisainfot kodulehelt www.dream5.ee ja Facebooki groupist DREAM5 ning Club Hollywood.

Foto: dremasolutions.ee

Kommentaarium on suletud.