McDonald’s litsentsiomanik Premier Capital teenindas 2017. aastal 110 miljonit külastajat

detsember 14, 2017 McDonald’s litsentsiomanik Premier Capital teenindas 2017. aastal 110 miljonit külastajat kommenteerimine on välja lülitatud
McDonald’s litsentsiomanik Premier Capital teenindas 2017. aastal 110 miljonit külastajat

Malta ettevõte Premier Capital, mis omab McDonald’s restoranide arenduslitsentsi lisaks Eestile veel viies Euroopa riigis, teenindas 2017. aastal ühtekokku 110 miljonit külastajat.

Premier Capital omab Premier Restaurants Baltics arenduslitsentsi, mille alla kuuluvad McDonald’s restoranid Eestis, Lätis ja Leedus, aga ka Kreekal, Maltal ja Rumeenias.

2017. aasta on Premier Capitalile olnud siiani väga hea aasta. Võrreldav müük ja võrreldav külastajate arv kasvasid vastavalt 9,7% ja 5,3%, mille tulemusena teenindab ettevõtte nüüd tervelt 110 miljonit külastajat aastas. McDonald’s restoraniketil on Eestis 10 restorani, mida külastab aastas 6,5 miljonit inimest, ning kogu Baltikumi külastajate hulk ulatub enam kui 22 miljonini.

Premier Capitalil on 2018. aastaks ambitsioonikad plaanid kasvatada grupi restoranide arv 15 miljoni euro suuruse investeeringu tulemusel 153-ni. Ettevõtte fookuses on külastuskogemuse parandamine ning menüü täiendamine uute toode ja muuhulgas ka Premium-einetega.

Premier Capitali kasvuplaani keskseks elemendiks on McDonald’s restoranide uus teenindusmudel „Tulevikukogemus“, mis pakub külastajatele uusi võimalusi nagu lauateenindus, täiustatud kioskitellimuse võimalused, uuendatud menüüekraanid ning lõbus ja lihtsalt kasutatav rahvusvaheline mobiilirakendus.

“Meie jaoks on ülimalt tähtis, et kõikide turgude meeskonnad jagaksid oma kogemusi, teadmisi ja praktikaid. McDonald’s on kiirelt arenev ettevõte ning sõltub täielikult oma töötajatest, et pakkuda kogemusi, mida kliendid kaubamärgilt ootavad. Meie tänaseks juba 7500 liikmeni kasvanud meeskond ja 138 restoranist koosnev võrgustik on andnud Premier Capitali kasvule uue impulsi ning ootame elevusega, mida tulevik ettevõttele toob,” ütles Premier Capitali tegevdirektor Victor Tedesco.

Premier Capital korraldab igal aastal oma tulemustest ja tulevikuplaanidest teavitamiseks kommunikatsioonipäeva, millest sel korral võttis osa ligi 400 inimest kuuelt turult, kus ettevõttel on McDonald’s arenduslitsents – Eestist, Lätist, Leedust, Kreekast Maltalt ja Rumeeniast.

Foto: Premier Capital

Kommentaarium on suletud.