Kolumnist Ton Karlos ennustab. Veebikirja 2013 aasta horoskoop

jaanuar 19, 2013 Kolumnist Ton Karlos ennustab. Veebikirja 2013 aasta horoskoop kommenteerimine on välja lülitatud

Iseenesest peaks kohvipaksu, kaartide või kogunisti kristallkuuli järgitulevikku piilumine olema  lihtne ja tänuväärne tegevus. Teie annate raha miskile hambutule aga sellevõrra rohkem kulinaid täis riputatud maadamile ning vastutasuks pekstakse teile segast.

Kõik on õnnelikud. Isegi too totra jutuga päss, kes  meediasse poliitiliselt kallutatud horoskoope treib. Aga kuhu jääb mängu ilu? Nõtke emotsionaalsus? Sisemine harmoonia koos erootiliste alg- ja kõrgtoonidega? 21. esimese sajandi kodanik soovib ju teadupäralt selget ja valgustatud tulevikku (touchscreen`iga võimalusel), mitte miski kirjaoskamatu psühhopaadi hägusevõitu jampsimist.

Võtan selle raske koorma nüüd enda kanda. Ärge olge tänamatud ja pidage ennast kommentaariumis korralikult üleval!

Lõvi. Mulle need massiivse mõtlemisega edevad tegelased meeldivad. Tuleb tore aasta. Kuigi – väikese vindiga. Midagi juhtub teie muusikaliste eelistustega. Kui seni meeldis house jazz, siis algaval aastal häälestate end country lainele. Miks? Seda tähed ei näita. Aga cherchez la femme!

Neitsi. Ka tore karakter. Ärge seda va Goodman`i väga tõsiselt võtke. Poeetidest teeb häid horoskoope ainult Kivisildnik aga tema mitu aastat järjest ei viitsi. Ühesõnaga, perfektsionismiga siin pistmist ei ole. Järgmine kord ostke kindlasti Veebikirja reklaami,  tuleb kindlasti veel parem aasta.

Kaalud. Noo. Ainult kaks võimalust. Kas edasi või tagasi. Juhul kui miskit broileri tööd teete, tuleb avalikel esinemistel kasuks käesolev mõttekäik: mina ei ole ei poolt ega vastu, pigem vastupidi!

Skorpion. Normaalse skorpioniga ei juhtu midagi. Üldse mitte midagi. Saabub staatiline aasta, tuim nagu plastmass. Karjääriskorpion peab aga tähelepanelik olema. Sügisel sündimine päris elus teadupäralt miskeid erilisi eeliseid ei anna. Küll võivad muud lojused külakuhja elik kambaka teha. Seda siis kui korporatiivpusserdamine üle viskab. Eriti ei maksa lõvi solvata. Kuninga brutaalne kättemaks saab toimuma parimate keskaegsete reeglite järgi (mürgine prussakas tambitakse tuimalt laiaks).

Ambur. Jaa. Any time! Igatahes! Hoidu arvutimängudest ja aasta veereb nagu hernes. Kui te juhtumisi  ei tea, mis on hernes,  pidage meeles: Doom, Heroes V ja Angry Bird ei ole teile. Ja nagu kellelegi Juku`le öeldi:
„Ära näpi nina!“
„Kuuled või, ära näpi nina!“
„Ära näpi vanaisa nina ja tule sealt kirstu juurest kohe eemale!“.

Kaljukits. Midagi oleks nagu seoses TV-ga. Kas satute televisiooni. Teete televisiooni. Või ostate televisiooni. Halvemal juhul vaatate telekat 4,25 tundi päevas aga seljuhul mina ei vastuta!

Veevalaja. Rahulik ja mõistlik aasta. Iseasi kui elektrituulikute äris näidisliberalismusega tegelete. Sel juhul peab ettevaatlik olema. Algaval aastal lubatakse palju magnettorme ja võimalik, et teie rahaveski hakkab kogunisti tagurpidi tööle. Generaatorist saab hoobilt alalisvoolu sünkroonmootor, ning monopolimehed esitatavad kaheksakohalise arve. Sellise tavalise,  millest energia hind moodustab tühised 10%. Ülejäänud 90 on aga teenustasu eksistentsi eest. Relax, shit happens.

Kalad. Ma ütleks, et kui teie kirg on kokkamine, on kõik väga hästi. Kui süüa teha ei oska, soovitan õppida. Kui õppida ei viitsi, nojah, tuleb tähemärki vahetada, mis on keeruline ja kulukas tegevus. Tõsi, saan aidata, aga nagu öeldud, koonerdamine ei tule kasuks.

Jäär. Ütlematagi selge, et midagi head oodata ei ole. Kui ootasite, siis ilma asjata. Aga oodake veel, äkki läheb üle?

Sõnn. Perversne aasta kipub algavat. Kui loomuvastne, ma täpsustada ei söendaks aga miski vähemlaste kogukonnaga võiks liituda küll. Hiljem hea rääkida, et soovisin juba ammu seestpoolt õõnestada jne. Võib ka õnneks minna. Seda küll ainult juhul kui kirjutate 14 korda kommentaariumisse: “Ton on tore!”.

Kaksikud. Miskit kriisi oleks nagu näha. Kui see on arengukriis, nautige peavõitu.  Kui keskeakriis, võtke viimast. Kui mõlemat, võite leida lohutust private label eneseabi õpikutest, mis räägivad, et sellises kriisis lausa tahakski elada.

Vähk.  Aeg on ennast kokku võtta ja lisaks igapäevasele esoteerikale ka majandusasjadega tegeleda. Võite näiteks panga asutada. Teate küll, korjate pärismaalastelt raha ära ja hiljem laenate segase sõnamulina saatel neile napakatele tagasi. Kõik aplodeerivad.

 

 

Kommentaarium on suletud.