Klubi. Beach Club

mai 10, 2011 Klubi. Beach Club kommenteerimine on välja lülitatud

13.05.11 avatakse Pärnu ranna lähedal uus klubi nimega Beach Club. Koht on viimaste kuudega täielikult renoveeritud ning suve jooksul on klubi seinte vahele oodata palju välis- ja kodumaiseid artiste.

Klubi on saanud viimase nelja kuuga täielikult uue ilme. Kõik vana ning kulunud inventar on välja vahetatud ning klubi on täiesti uuesti üles ehitatud. Klubi pakub muusikasõpradele suve jooksul palju häid artiste ja tasemel meelelahutust kõrgetasemelise ning läbimõeldud programmi näol. Hetkeseisuga on klubi programm paigas septembri lõpuni ning oodata on pidusid igale maitsele ja igale suvitajale, kes tuleb nautima Pärnu rannamõnusid.

Klubi omanik Henrik Antsovi sõnul: „Ainuke element, mis on klubi puhul endiseks jäänud, on klubi nimi. Muutunud on klubi välimus, disain, programm ja suur rõhku on pandud klubi turunduse peale. Kindlasti suudame Beach Clubiga tuua Pärnumaale värskemat ja nooremat vaadet klubikultuurist. Pakume tasemel välisartiste nii eriüritustel kui peatselt algavatel saripidudel nagu EGO, Mediadub pidude seerija, Saturday Power, Club Stars ja teised“.

Beach Clubi avapidu toimub 13. mail algusega 23.00 ning avapeo üllatuste kõrval on oodata rahvusvaheliselt tuntud artiste Soomest, Norrast ja Eestist.

Lisainfot leiab kodulehelt www.beachclub.ee, facebook.com/beachclubee

Kommentaarium on suletud.