Kas mulle on vaja uut jalgratast?

august 20, 2014 Kas mulle on vaja uut jalgratast? kommenteerimine on välja lülitatud
Kas mulle on vaja uut jalgratast?

Kas mulle on vaja uut jalgratast? Milline ratas osta? Missugune on parim jalgratas? Need küsimused tulevad pähe tavaliselt siis, kui saabub kevad ja head ilmad, mis ahvatlevad õues sportlikult aega veetma. Selleks aga on Sul vaja üht kindlat ja mugavat jalgratast.
Veebikauplus 1A.ee pakub jalgrattaid igale vanusele. Meil leidub rattaid nii lastele, naistele kui ka meestele. Valida saab ka soodsama või kallima hinnaklassi vahel. Kuidas valida õige jalgratas? Kõigepealt peab mõtlema sellele, kui suur rattaspordi armastaja Sa oled. Kas oled pigem rahulike sõitude nautija või tahad teha tõsist sporti? Kas Sulle meeldib niisama sõita ja ilusat ilma nautida või otsid hoopis väljakutseid keerulistel maastikel?

Tõsistele sportijatele soovitame jõulist ning kallimat jalgratast. Kui Sa aga end rattasportlaseks ei pea ja ei kavatse ka tulevikus selleks hakata, siis ei ole vaja Sul väga hinnalist jalgratast osta, sest ka soodsamad jalgrattad täidavad oma ülesandeid suurepäraselt.
Kas Sinu lapsele meeldiks rattaga sõita? Kas tal on juba olemas oma isiklik jalgratas? 1A.ee e-pood pakub jalgrattaid juba päris väikestele lastele, kelle jaoks on jalgrattad varustatud abiratastega. Valikult on ka suurematele lastele – nii poistele kui tüdrukutele.

1A.ee veebipoes pakutavad rattad on valmistanud tootjad: Author, Ghost ja GTM. Kõik mudelid on tänapäevased ja moodsad. Kasuta omale õige jalgratta leidmiseks meie mugavaid otsingusüsteeme. Tee valik, kas tahad ratast lapsele, naisele või mehele. Rattad on rühmitatud ka raami suuruse järgi (alates 12 tollist ja lõpetades 21 tollistega). Raami suurust mõõdetakse jalgratta keskjooksust kuni selle kohani raamil, kust algab sadulatoru. Laste rattad on liigitatud ka vanuse järgi.

Kui Sa ei oska siiski õiget ratast valida, siis võta julgelt ühendust meie 1A.ee veebikaupluse klienditeenindusega. Vastame Sulle esimesel võimalusel, aitame leida Sinu küsimustele vastused ning soovitame Sinu vajadustele kõige paremini sobivat jalgratast.

Millist lisavarustust jalgrattale osta? Ka siin tuleb Teile appi veebipood 1A.ee. Meil on suur valik jalgrattatarvikuid – kiivrid, kotid, kompuutrid, pakiraamid, porilauad, pumbad, tuled ja palju muud!

Foto: 1A.ee

 

 

Kommentaarium on suletud.