Juhtkiri. Jaanuar 2011

jaanuar 10, 2011 2 kommentaari »


Ajatu küsimus – mida toob algav aasta? Ehkki vastus oleks jõukohane pigem hiromandile, kui majandusliku aktsendiga hea äraolemise ajakirjale – arvame, et tööturu strukturaalne muutus, millele viitas aastalõpukõnes ka Vabariigi President, süveneb. Kinnituseks Töötukassa 16.12.10 tööpakkumised, mille kohaselt kõige enam vajatakse Eestis klienditeenindajaid, puhastusteenindajaid, aianduse lihttöölisi jne. Mõtlemapanev, mis?

Selkorral siis – nagu lubatud, intervjuu pr. Anneli Salk`ga. Lisaks veebikirja koolituskalender. Ühtlasi leidsime võrguavarustest laheda toidublogi ja toome sealt Teieni asjakohase supi suitsulihast. Joogivalikust pehmemaitselise Kanada viski tutvustus. Kolumn? Oh, ja kolumnist Ton Karlos vaatab ülevalt alla kollaborantidele.

Samuti leiab algava aasta veebikirjast ridamisi sotsiaalmajanduslikke kirjutisi. Olgu selleks siis teade, mille kohaselt Eesti Pank lõpetas Talibori ja Talibidi ning krooni päevakursside noteerimise. Või Konjunktuuriinstituudi ekspertide hinnangu, mille kohaselt kriisijärgne majanduse tõus on jätkusuutlik. Samuti personalijuhtimist ja turunduskommunikatsiooni käsitlevad artiklitesarjad.

Muusikat ja kutset käsitlevat eraldi rubriiki jaanuarinumbris ei olegi. Kajastame viidates sihtasutusele Innove, uudist, mille kohaselt Elleri-kool tõi lavale Mozarti koomilise ooperi.
Mis veel? Ja, ja, rubriik „Pluss ja Miinus“ sai hoo sisse!

Head lugemist!

2 kommentaari

  1. Sniff 14/01/2011 at 03:59 -

    Kanada viski ei ole vist parim valik, kuigi, juua on teda hea : )

  2. Andres 16/01/2011 at 07:26 -

    hinnatõusud võiks plussi ja miinuse rubriigis ära tuua