Juhtkiri. August 2011

august 10, 2011 Juhtkiri. August 2011 kommenteerimine on välja lülitatud

Nagu teada politoloogia ja riigiõiguse loengutest – riik ei saa pankrotti minna. Pealegi probleemi defineerimine, nii nagu seda on avalikkuses tehtud Iirimaa, Itaalia ja USA puhul, on iseenesest samm positiivse lahenduse suunas. Iseasi, kui palju stabiliseerumisprotsess aega võib võtta ja milline saab olema inflatsioonimäär?

Mis aga toimetusele muret teeb, on hoopis muu. Registreeritud töötuse vähenemine viitab selgelt, et liberaalne majandusmehhanism kehtib ka tööjõuturul – oskusi müüakse sinna kus makstakse rohkem. Täpsemalt, näha on, et nappima hakkab oskustöölisi. Siinkohal ei saa rääkida kutseharidussüsteemi, või töötute ümberõppe alarahastamisest. Probleem on muus.  Kas kuningas on alasti?


Seetõttu soovitame majandushuvidega inimestel avada rahanduse-, majanduse- ja turundusega seotud artiklid. Kutsehariduse ja tööturu vastuolusid käsitleme arvatavalt edaspidi. Ah, ja – mis juhtub kui siduda rock’n’roll ja torupillid? Eesti matus? Tegelikult hoopis noorte ja andekate inimeste band, mis toodab omas võtmes cooli sound`i. Persoonilugu on aga hinnatud toiduveebi koostaja, pr Liina Kasela`ga.

Kolumni augusti veebikirjas ei leidu, küll lubas Ton meie FB konto käigus hoida ja kommenteeris makromajanduses toimuvat mõistatusliku irooniaga: „Allhanke meeste koht on **** ääres!“.

Sel korral siis:

Persoon. Intervjuu hinnatud toiduveebi koostaja, pr Liina Kasela`ga
Koolitus. Veebikirja koolituskalender
Rahandus. Inflatsioon oli juulis laiapõhjaline
Majandus. Põhilised rahvastikutrendid 2010
Turundus. Turunduskommunikatsioon 2.9
Teenindus. Klienditeenindus F
Jook. Courvosier VSOP
Muusika. Lucky Jeans
Internet. EMHI.ee
Pluss & Miinus

Head lugemist!
Foto: flickr.com

Kommentaarium on suletud.