Intervjuu tunnustatud show-baarmeni Georgi Voomets`aga

märts 18, 2012 Intervjuu tunnustatud show-baarmeni Georgi Voomets`aga kommenteerimine on välja lülitatud

13.märtsil  ööklubis Venus toimunud XVIII Eesti Baarmenite Meistrivõistluste klassikalise vooru võitis Helger Aava. Show-voorus tunnistati parimaks Georgi Voomets. Mõlemad sõidavad Eestit esindama oktoobri alguses Pekingis toimuvatele baarmenite maailmameistrivõistlustele.

Võitjatelt küsitakse tavaliselt – mis tunne oli võita? Et siis – mis tunne oli? : )

Tunne on suurepärane. Kuigi võidan juba neljandat aastat järjest, on Eesti Meistritiitli saamine alati midagi, mille üle võib uhke olla. Samuti annab võit võimaluse minna Eestit esindama maailmameistrivõistlustel.

Kas konkurents oli tihe?

Kõik võistlejad olid äärmiselt tublid. Siiski õnnestus mul  parimaks tulla. Võidukokteil,
Sexy Lady:
3cl Beefeater Gin
2cl DeKyper maasikaliköör
1cl Monin Hibiscus (Hibisk) siirup
1 dash Angostura Orange Bitter
4cl jõhvikamahla

Mida peab tegema, et show-baarmeniks saada?

Show-baarmeniks saamine ei ole sugugi lihtne. Antud sport nõuab väga palju aega trikkide harjutamiseks, lisaks võib trennis haiget ka saada. Kuna kõik on õpitav ja kõik on tehtav, siis tahe ja enesekindlus on kindlasti ühed mõjuritest, mis aitavad areneda parimaks.

Kui pikalt õpitakse? Ja kui tihti peab harjutama, et oskused käes püsiksid?

Et oskused ikka käes püsiksid, peab harjutama ja end täiendama pidevalt. Käin 3-4 korda nädalas harjutamas ja loobin pudeleid 4-5 tundi päevas. Lisaks kasutan igapäevaselt oma oskusi ka  töö juures. Õnneks sobivad minu töö ja hobi suurepäraselt kokku. Nii saan topelt rõõmu, tegelen lemmikasjaga mis ühtlasi aitab ka raha teenida.

Kas vastab tõele, et tuld peab ka puhuma?

Väide, et võistlustel peab tuld puhuma on vale. Pigem vastupidi, igasuguse tule kasutamine on ohutuse põhjustel võistlustel keelatud.

Oktoobri alul Pekingisse?

Selle aasta Baarmenite Maailmameistrivõistlused (IBA Wolrd Cocktail Competition) toimuvad 7-12.10.2012 Pekingis, Hiinas. Võistlustest võtavad osa umbes 60 riigi parimad baarmenid. Lähen sinna esitama oma show-programmi ja võistlema maailma parima show-baarmeni tiitli eest.

Lõpetuseks – joogisoovitus Veebikiri.ee lugejatele?

Lugejatele ei hakkaks ühte kindlat jooki soovitama. Pigem võiksite külastada mind minu töökohas ööklubis Hollywood. Kindlasti leiame just Teile sobiva kokteili nii talve lõpetuseks, suve alustuseks, kui ka mõni teise sündmuse tähistamiseks.

Foto: erakogu

Kommentaarium on suletud.