Hüpoteeklaen sillutab endale säravat tulevikku

oktoober 8, 2014 Hüpoteeklaen sillutab endale säravat tulevikku kommenteerimine on välja lülitatud
Hüpoteeklaen sillutab endale säravat tulevikku

2009. aastal, keset kõige tõsisemat seisakut kinnisvaraturul, alustas ettevõte Hüpoteeklaen – laen kinnisvara tagatise vastu. Hüpoteeklaenu loojateks said põhjaliku kinnisvara- ja pangandusalase taustaga Eesti inimesed, kelle tubli töö tulemusena oli firma aasta hiljem juba uute laenude väljastamisel turuliider ning eelmise aasta mai alguses müüs edukalt 4 miljoni euro eest võlakirju. Lisaks on täiendav kapital tulemas ka Eesti pankadest. Võlakirjaemissiooni finantsnõustaja Redgate Capitali teatel kavatseb Hüpoteeklaen  emissioonist ja pangakrediidina saadud raha kasutada laenutegevuse edendamiseks Eestis.

Asutajatega tuli kaasa ka aastatepikkune kogemus pangandus- ning kinnivaravaldkonnas, mille abil on Hüpoteeklaen kujunenud usaldusväärseks partneriks nii era- kui ka äriklientidele (sealhulgas alles alustavatele ettevõtetele!) ja tõsiseks tegijaks oma valdkonnas. Pankadega võrreldes on tegu paindlikuma laenuandjaga, mis pakub rohkem ka neile investoritele kes ei soovi piirduda üksnes pankade hoiuse intressiga ning  laenutaotluse võivad julgelt saata ka need, kes pangast ei saa või ei taha laenu võtta. Siiski pole vaja muretseda, et seeläbi end teadmatust võlavõrku võib mässida. Nõuandjad on firmas kõrgel tasemel ning laenu andmine toimub üksnes kinnisvara tagatisel. Sealtmaalt edasi on lähenemine aga juba väga paindlik. Määrav ei ole ka tagatise asukoht, Hüpoteeklaen tegutseb üle Eesti. Laenu saab võtta kuni 15aastaks ning vajadusel pikendada või ka laenu varem tagastada. Teenuste hulka kuuluvad laenude refinantseerimine ja laenud kinnisvara tagatisel.

Olenemata vajadusest ja laenusoovist, on Hüpoteeklaenu puhul tegu firmaga, kes üritab alati kliendile poolele teele vastu tulla. Kodulehel hypoteeklaen.ee on välja toodud ka, millistel juhtudel tasub lahenduse leidmiseks Hüpoteeklaenu poole pöörduda. Oma rohkem kui 2000 kliendi paremaks teenindamiseks avas Hüpoteeklaen äsja kontori Tartus ning helistamiseks tasuta lühinumbri 1203.

Foto: visitestonia.com

 

 

Kommentaarium on suletud.