Hotelli Kolm Õde veinikaart jätkuvalt maailma parimate hulgas

september 10, 2008 Hotelli Kolm Õde veinikaart jätkuvalt maailma parimate hulgas kommenteerimine on välja lülitatud

Tallinna Vanalinnas disainiteadlikele külalistele esmaklassilist viie tärni majutust ja teenindust pakkuv hotell Kolm Õde on kaks aastat järjest ainsana tunnustatud Baltimaades prestiižika Wine Spectator auhinnaga.
Foto: threesistershotel.com

Wine Spectatori auhind tunnustab restorane, mille veinikaart pakub avarust, süveneb aastakäikudesse ning on ideaalses koosluses restoranis pakutava menüüga. Selle aasta auhinnad kuulutati välja ajakirja Wine Spectatori augustikuu numbris ning ajakirja kodulehel. Nii ajakirja ennast kui nende veebilehte peetakse maailma parimateks veini- ning gourmet’ köögi uudiste ja ülevaadete kajastajateks .

Auhinna võitnud hotelli Kolm Õde restoranil paluti esitleda veinikaarti mis oleks täiuslik, täpne, tasakaalustatud ning hästi presenteeritud. Et auhinnale kvalifitseeruda, peab restoran lisaks sellele pakkuma vähemalt 100 erinevat veinivalikut pudelis ning mitmekesist valikut klaasikaupa. Hotelli Kolm Õde restoran pakub 400 veini pudelis ning üle kahekümne erineva klaasiveini.

Jennifer Mitchelli töö veinikaardi rajajana on edukalt üle võtnud Kolme Õe sommeljee ja toitlustusjuht Kristjan Peäske, kes lähtub kaardi koostamisel traditsionaalsest valikust, lisades sellele huvitavaid pärleid väiketootjatelt ning veel mitte nii tuntud veinipiirkondadest ja eripärastest viinamarjasortidest.
Hotell Kolm Õde avas oma uksed aastal 2003 ning on ainuke luksus- ja boutique-hotell Baltikumis, mis kuulub prestiižikasse Design Hotels gruppi. Gourmet’-restorani, veinibaari ja rikkaliku veinikeldriga hotell on saavutanud tuntuse terves Ida-Euroopas kui koht, kuhu sõita et häid veine nautida.

Kommentaarium on suletud.