Hektor Design Hostel avas uksed

aprill 19, 2016 Hektor Design Hostel avas uksed kommenteerimine on välja lülitatud
Hektor Design Hostel avas uksed

Möödunud nädalal avas Tartus uksed hotellimaailma uusim tegija Hektor Design Hostel, mis meelitab oma unikaalse kontseptsiooni ja disainlahenduse ning soodsate hindadega ligi nii turiste, tööinimesi kui ka tudengeid.

Hektor Design Hosteli perenaise Piret Rosenthali sõnul on avatud butiikhostel kogu Baltikumis erakordne, sest pakub hotellikülastaja kõrgetele nõudmistele vastavat teenust hosteli hindadega.

„Me püüdlesime oma hostelikontseptsiooniga selle poole, et meie külastajad saaksid ööbida keskkonnas, mis ei jätaks kedagi külmaks, ning et teenindus ja keskkond oleks samas väärikas, hotellidele omaselt privaatne, mugav ja funktsionaalne. Kuna paljud meie tänastest ja tulevastest külastajatest maksavad oma majutuse eest omast taskust, siis tahame seda kõike pakkuda võimalikult taskukohase hinnaga. Madalaim hind, mille eest külastaja meie juures öö veeta saab, on 15 eurot,“ sõnas uue hosteli perenaine.

Tartu abilinnapea Jarno Lauri sõnul on tervitatav, et Tartu majutusteenuse turg muutub mitmekesisemaks. Samuti tugevneb tema hinnangul Hektor Design Hosteli avamisega kogu piirkonna loomelinnaku potentsiaal, sest suureneb avalikus kasutuses olevate teenuste palett. “Nii loodan, et Hektori tulek soodustab ka teiste Riia tänava äärsete äripindade kasutamist ning aitab kujundada aktiivse frondiga äritänavat,” lisas abilinnapea.

Hektor Design Hosteli unikaalsus väljendub ennekõike tubade moodsas ja funktsionaalses disainilahenduses, mille on loonud Jan Skolimowski ja Kamp Arhitektid.

„Hosteli silmapaistva tumehalli ja erkkollase välisfassaadi taga leiavad külastajad kolmel korrusel asuvad toad, kus sisustusele annavad värvi naturaalne puit, külastaja eelistuste järgi paigutatavad moodulriiulid, disainvalgustid ja kvaliteetne mööbel. Hostelis on 112 ühe- kuni kuuekohalist tuba, kuhu mahub ühtekokku ööbima 230 inimest. Meie hostelis on teretulnud ka lemmikloomad,“ kirjeldas hostelit Piret Rosenthal.

Hosteli mugavuste hulka kuuluvad lisaks Hektor Cafele ka raamatukogu, jõusaal ja joogaruum, pesupesemis- ja triikimisvõimalused ning nõupidamisteruum, mida on soovi korral võimalik kasutada ka kinosaalina või mistahes meelelahutusliku ürituse korraldamiseks. Lisaks on külastajatel võimalus kasutada hosteli keldrikorrusel asuvaid panipaiku. Hostel asub Tartu Aparaaditehase ümbruses tärkava loomelinnaku südames ning jalutuskäigu kaugusel asuvad Tartu vanalinn, Tartu Ülikool, Vanemuise Teater ning Tartu Ülikooli Kliinikum ja Maarjamõisa campus, kuhu on koondumas oluline osa Tartu teadus- ning meditsiiniasutusi.

Tutvu Hektor Design Hosteli omanäoliste tubadega siin: http://hektorhostels.com/pictures/

Foto: http://hektorhostels.com/pictures/

 

Kommentaarium on suletud.