Euroopa Muusikateraapia Konföderatsiooni peaassamblee ja Rahvusvaheline Muusikateraapia Sümpoosion Tallinnas

mai 28, 2012 Euroopa Muusikateraapia Konföderatsiooni peaassamblee ja Rahvusvaheline Muusikateraapia Sümpoosion Tallinnas kommenteerimine on välja lülitatud

31.05.-03.06.2012 on Eestil au võõrustada Euroopa Muusikateraapia Konföderatsiooni (EMTC) peaassambleed. Tallinnasse Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiasse kogunevad oma korralisele kokkusaamisele 24 Euroopa riigi juhtivad muusikaterapeudid.

Olulisemad arutuse all olevad teemad:

– 2013.a. Norras Oslos toimuva IX Euroopa Muusikateraapia Konverentsi viimased ettevalmistused;

– Muusikaterapeutide kutsetegevust reguleeriva Euroopa Muusikateraapia Registri (EMTR) toimimine – ettepanekud muudatusteks ja täiendusteks;

– EMTC regionaalsete töögruppide aruanded;

– 2016.a. Euroopa Muusikateraapia Konverentsi korraldajamaa valimine jpm.

Eesti esindaja EMTC-s on muusikaterapeut ja koolitaja Alice Pehk.

1. juunil toimub Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias eelpool nimetatud EMTC peaassamblee raames Rahvusvaheline Muusikateraapia Sümpoosion, kus ettekannete ja töötubadega astuvad üles muusikaterapeudid Elena Fitzthum Austriast, Esa Ala-Ruona Soomest, Tessa Watson Suurbritanniast, Melanie Voigt Saksamaalt, Søren Hald Taanist, Stefano Navone Itaaliast ja Marketa Gerlichova Tšehhist. Käsitlusele tulev teemadering on lai, ulatudes muusikateraapiast geneetilise sündroomiga lastele kuni muusikateraapia võimalusteni tavainimese tööga seotud heaolu kujundamisel. Sümpoosioni programmi saab vaadata Muusikateraapia keskuse koduleheküljelt SIIT.

Sümpoosionile on osalema oodata lisaks kohalikele muusikateraapia professionaalidele ja huvilistele ka külalisi Prantsusmaalt, Lätist, Bulgaariast, Küproselt, Belgiast, Kreekast jm.

Sümpoosion toimub Euroopa Muusikateraapia Konföderatsiooni, Eesti Muusikateraapia Ühingu, Muusikateraapia keskuse ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Täienduskoolituskeskuse koostöös.

Sümpoosioni ja EMTC peaassamblee läbiviimist toetavad Sokos Hotel Viru, Carmen Grupp ja Altia Eesti.

EMTC võtmeisikutega ja sümpoosionil esinejatega on võimalik teha intervjuusid kõikide peaassamblee toimumispäevade vältel 31.05.-3.06.

Kontakt:

Alice Pehk

EMTC peaassamblee ja Rahvusvahelise Muusikateraapia Sümpoosioni peakorraldaja

+372 5158174

alice.pehk@muusikateraapiakeskus.ee

www.muusikateraapiakeskus.ee

Foto: flickr.com

Kommentaarium on suletud.