BabyBack Ribs & BBQ

detsember 2, 2016 BabyBack Ribs & BBQ kommenteerimine on välja lülitatud
BabyBack Ribs & BBQ

Skeptiku õnn pidavat seisnema selles kui ta prognoosid teps täide ei lähe. Mitu aega tagasi oli Veebikiri vast üks vähestest, kes teadis, et Tabasallu tekib uus söögikoht. Suhtusime skepsisega: äärelinn, tõmbekeskustest kaugel ja nii edasi. Kui uus koht ilma suurema kärata käima läks, suhtusime ikkagi skeptiliselt. Restorane tekib ju ikka. Ja alati. Skepsis kadus hetkel, kui selgus, et laua saamine ei olegi alati kõige lihtsam. Vahel suisa võimatu.

Siin ja praegu ongi vist suurim rõõm tõdeda, et rahulikult ja plaanipäraselt alustanud ettevõte on laienenud mitte ainult Pärnusse vaid ka Rakverre ja Tartusse. Rääkimata paiknemisest mitmes Tallinna tuntumas kaubanduskeskuses. Aga samuti Pääskülas ja Viimsis. Kuidas iganes: autoga juurdepääs on alati lihtne.

Kusjuures saame tuginedes korduvale empiirilise kogemusele märkida, kui muutumatult hea ja rõõmsameelne on alati teeninduse tase. Me ei ole toiduajakiri ja seetõttu ei soovi kirjeldada menüüd. Sest seda peavad tegema selle eriala professionaalid. Sestap soovitame lugejal ise kohale minna. Kasvõi eheda interjööri pärast.

Alustage siit …

Foto: BabyBack Ribs & BBQ

 

Kommentaarium on suletud.