Avati Meriton Old Town Garden

jaanuar 9, 2010 Avati Meriton Old Town Garden kommenteerimine on välja lülitatud

meriton-old-town-garden
23.12.2009 avas uksed Meriton Hotels hotelligrupi uusim liige, Meriton Old Town Garden Hotel. Hotell paikneb kahe tuntuma ja vanima vanalinna tänava – Laia ja Pika tänava vahel. Hoone renoveerimisel on arvestatud muinsuskaitse eritingimusi. Hotellis on 50 erineva suuruse ja kujundusega tuba. Ühe toa hind uues majutusasutuses sõltub valitud paketist ja jääb vahemikku 900 – 1800 krooni. Hotelli peasissekäigu juures juures asub sajakohaline Hispaania köögiga restoran. Samas lähedal paikneb ka kohvik Mademoiselle ja delikatesside kauplus.

Asjatundjad hindavad uue hotelli käivitamist hulljulgeks sammuks, sest Tallinna hotelliturg, kus tänasega leidub 7000 tuba, kukkus eelmisel aastal veerandi võrra. Tegemist ei ole ainsa tõsise seisukohaga. Nii näiteks 27.12.09 Äripäevas, viitega majandusajakirjas Saldo ilmunud artiklile, on aastal 2007 edukalt käivitunud Nordic Hotels`i juhatuse esimees Feliks Mägus seisukohal, et käesoleval aastal tuleb pankadel nii mõnedki hotellid üle võtta. Oma arvamust põhjendas Mägus asjaoluga, et majutussektor kannatab kiire majanduskasvu ajal tehtud suurte investeeringute ja praegusest majanduslangusest tuleneva nõrga nõudluse tõttu. Seetõttu on ööbimiste arv on langenud 2003 – 2004. aasta tasemele ja netohinnad on kukkunud samuti aastasse 2003.

Mida toob aasta 2010.  näitab aeg, sest aastavahetuseks oli Meriton Old Town Garden väljamüüdud. Juhtkonna sõnul loodetakse hotelli täitmisel Venemaa ja Soome turistidele, samuti on Meriton Old Town Garden`i juba leidnud kodumaised külastajad.

Foto: meritonhotels.com

Kommentaarium on suletud.