Aasta Administraator 2008 – Kätlin Novikov, Swissôtel Tallinn

detsember 10, 2008 Aasta Administraator 2008 – Kätlin Novikov, Swissôtel Tallinn kommenteerimine on välja lülitatud

Eesti parim hotelli vastuvõtuadministraator aastal 2008 on Kätlin Novikov, kes töötab hotelli Swissôtel Tallinn vastuvõtus ning sõidab 2009.a. veebruaris esindama Eestit Cannes´is toimuvatele hotelli vastuvõtuadministraatorite maailmameistrivõistlustele.

Foto: flickr.com

Eesti parima vastuvõtuadministraatori Kätlin Novikovi sõnul läks ta konkursile andma endast parimat ning esindama hotelli Swissôtel Tallinn. „Konkursi võitmine tuli küll ootamatult, kuid samas kui teed midagi, mis on sulle südamelähedane, siis kukub see alati paremini välja. Soovin kõigile osalejatele nende edasises töös palju edu ning loodan, et  mul on nende toetus ka veebruaris, mil lähen andma endast parimat juba Eestit esindades,” lisas Novikov.

Eesti konkurss üllatas juba teist aastat järjest võistlejate arvukusega, mis näitab positiivsest küljest kiirelt kasvanud hotellituru soovi tihedal konkurentsi tipphetkel aktiivselt arendada ning esile tõsta ka hotellide klienditeenindustaset. Lisaks on üritus ka heaks võimaluseks jagada omavahelisi kogemusi ning arendada vastastikust koostööd! Nagu lubatud eelmisel aastal, oli sel korral esindatud lisaks Tallinna hotellidele ka esindaja Pärnu hotellidest.

Eesti võistlust korraldab liit nimega AICR Estonia, mis on rahvusvahelise liidu AICR International alaliit. AICR (Amicale Internationale des sous-directeurs et chefs de reception des grands hotels/ The international association of deputy managers and reception heads of luxury hotels) lühend viitab prantsusekeelsele lühendile, koondades enda alla hotelli erinevate tasandite juhte (vastuvõtt, majutus, müük, juhatus).

Cannes´is toimuvatel ülemaailmsetel võistlustel asub Kätlin konkureerima ligikaudu 12 riigi parimate administraatoritega (sh. Sveits, UK, Singapur, Prantsusmaa, Itaalia jt.) Eelmise aasta ülemaailmse konkursi võitja oli Suurbritannia esindaja Markus Mormels. Pikkade traditsioonidega konkurssi korraldab omakorda rahvusvaheline vastuvõtujuhtide liit AICR International, (http://www.aicr-int.com).
Eesti parim vastuvõtu administraator valiti juba seitsmendat aastat, võistlus toimus 24.novembril Tallink Spa & Conference Hotel´is. 2007. aastal võitis sama konkursi Kairi Ploom Sokos Hotel Viru hotellist.

Konkursil osalesid:
1)    Tallink Spa & Conference Hotel – Märt Õigus
2)    Schlössle Hotel – Martin Laur
3)    Swissotel – Kätlin Novikov
4)    Reval Hotel Olümpia – Marko Johani Belzetski
5)    Tallink City Hotel – Rudolf Mannov
6)    Reval Hotel Central – Mari Viitmann
7)    Scandic Rannahotell – Irina Mohnja
8)    Telegraaf Hotel – Kristel Kula
9)    Sokos Hotel Viru – Maria-Elisabeth Haava
10)    The Three Sisters Hotel – Kairi Kümnik
11)    Domina Inn City Hotel – Külli Bekker

Zhürii:
– Anton Jolkin: AICR Eesti alaliidu president
– Kairi Ploom: Eesti parim administraator 2008
– Andra Piirsalu: Vastuvõtujuht, Telegraaf Hotel
– Teele Rohtla: Korporatiivmüügijuht, Nordic Hotel Forum
– Anu Juurik: Konverentsikeskuse juht, Sokos Hotel Viru

Kommentaarium on suletud.