Innovatsiooniaasta meeskonna üleskutse

juuli 9, 2009 Innovatsiooniaasta meeskonna üleskutse kommenteerimine on välja lülitatud

innovatsioon Innovatsiooniaasta 2009 meeskond kutsub oma meeskonnaga liituma turimsi-, teenindushuvilist vabatahtlikku.

Innovatsiooniaasta ärgitab inimesi uuendusmeelsusele, mis aitab paremini raske aja üle elada. Innovatsiooniaasta vabatahtlikult ootame abi turismi- ja teenindusuudiste kajastamisel.

Aasta alguses käivitatud Innovatsiooniaasta keskusena töötaval veebilehel www.in.ee on praeguseks enam kui 600 000 külastus, mis tõstab in.ee veebilehe populaarsuselt üheks esimeseks avaliku sektori hallatavaks koduleheks.

Veebileht on oluline osa kogu aastat katvas teadlikkuse tõstmise programmis, mille eesmärgiks on inspireerida inimesi uuendusmeelsusele ning pakkuda võimalikult palju sellesuunalist infot koos sotsiaalse võrgustikuga. Lehel saab näidata enda poolehoidu ja kuuluvust innovaatilise mõtteviisi pooldajate hulka, leida ärikontakte ning saada infot uudistest ning toetusvõimalustest oma idee elluviimiseks. Uuendajate kohtumispaigas www.in.ee on tänase seisuga end registreerinud üle kahe ja poole tuhende ettevõtliku inimese ja 851 organisatsiooni, elavalt arutatakse blogis innovatsiooni eri aspektide üle ja pakutakse ning kommenteeritakse ideid.

Oma soovist vabatahtlikuna projektis kaasa lüüa anna palun teada e-maili aadressil piret@in.ee Innovatsiooniaasta ärgitab inimesi uuendusmeelsusele, mis aitab paremini raske aja üle elada. Aasta initsiaatoriteks on EAS ja Majandus-Kommunikatsiooniministeerium ning patrooniks Toomas Hendrik Ilves. Innovatsiooniaasta projekti viib ellu EASi poolt valitud konsortsium, mida juhib Summiti juht Urmas Kõiv. Meeskonda kuuluvad strateeg Raul Rebane, uuringusuuna juht Aune Past, Kommunikatsioonijuht Aive Levandi, reklaamiagentuuri Dreamers juht Katrin Kull, meediplaneerimise juht Hanno Kindel, partnersuhete juht Piret Potisepp ja meediasuhete eest vastutab Tiiu Allikmäe.

Kommentaarium on suletud.