20. mail avatakse seitsmes rahvusvaheline Tallinna lillefestival Tornide väljaku pargis.

aprill 20, 2016 20. mail avatakse seitsmes rahvusvaheline Tallinna lillefestival Tornide väljaku pargis. kommenteerimine on välja lülitatud
20. mail avatakse seitsmes rahvusvaheline Tallinna lillefestival Tornide väljaku pargis.

20. mail avatakse seitsmes rahvusvaheline Tallinna lillefestival Tornide väljaku pargis.

Kuu aja pärast võivad kõik lille- ja muusikasõbrad sammud taas Tornide väljaku poole seada. Alates 17. maist kuni 20. mai keskpäevani on kõigil 2016. aasta lillefestivali osalejatel võimalus oma teemaaiad luua. 20. mai õhtuks, kui toimub festivali ametlik avamine, peavad juba aiad olemas valmis kõigile huvilistele vaatamiseks oma esimeses elufaasis.

Aedade teemadeks on sellel aastal “Kired aias” ja “Terrassiaed”. Osalejaid on kokku 31 ja nendest välisosalejaid neli, kes tulevad Ungarist, Lätist, Soomest ja Saksamaalt.

2016. aasta aedade rajamise ürituse teeb eriliseks sihtasutuse Innove ja Luua Metsanduskooli korraldatav “Maastikuehitaja 2016” kutsemeistrivõistlus, mis toimub 18.-20. mail samuti Tornide väljakul. Maastikuehituse kutsemeistrivõistlus on mõeldud noortele, kes õpivad vastavat eriala kutseõppeasutuses. Võistluse eesmärgiks on populariseerida maastikuehituse valdkonna õpet ning anda võimalus noortele oma oskuste võrdlemiseks.

20. mai õhtul kell 17.00 avatakse kontserdiga festival. Õhtul astub üle Curly Strings, kes kindlasti toob suve südamesse kõigile festivali külalistele. Kultuuriprogramm festivalil jätkub läbi suve ning juba juuni kuus on võimalik kuulata Maarjat, juulis Kõrsikuid ning festivali lõpetamisel 26. augustil annab kontserdi Jaan Sööt.

Õhtune programm on kõigile tasuta ning lisainfot leiab:
www.kadriorupark.ee ja www.facebook.com/kadriorupark

Foto: kadriorupark.ee

Kommentaarium on suletud.